Не можу позбавитись.....

Сергій
-
Повідомлень: 898
З нами з: 18 березня 2009 18:25
Автомобіль: ГАЗ 3102
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Не можу позбавитись.....

Повідомлення Сергій » 19 березня 2009 15:16

:( в мене така проблема.... час від часу машина починає вібрувати в районі 80-86км/год....раніше було таке від моста.. но перебрав повністю...думав можливо підірвані подушки.... :( і то не то.. правда вібрація незначна і час від часу пропадає.... може хтось з таким уже стикався.... і ще ніяк не можу позбавитись гудіння мотору на високих обертах... таке враження що вихлопний тракт діркуватий.... обдивився гуд... а зараза гудить

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Master General » 20 березня 2009 00:17

1. Кріплення вихлопу. Забуваємо про завод. Де можливо впроваджуємо гумові втулки, підвіси і так далі. Тут у кого яка фантазія.
2. Кардан... тяжка проблема. Або міняти кардан або переходити на пятиступку(дуже дорого) перший варіант бюджетніший(я його пройшов особисто і так відїздив пару років) але не гарантує результат.
3.... Треба дивитися... але 80-86 це кардан на 90%. Якщо не він то зчеплення (дисбаланс корзини і диска). Можна спробувати поставити пелюсткове корзину і стандартний диск ЗМЗ. Я в принцпі задоволений таким.

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Firebird » 12 квітня 2009 11:52

Можна спробувати відбалансувати кардан, але якщо він кривий, то йому вже нічо не поможе. Можна поставити двовальний кардан, але це дуже геморна справа. Заміна кардану - от що треба. І взагалі, спробуй його подьоргати з усієї сили - може з'явиласа виробітка хрестовин і є майже незамітне підстукування яке попадає в резонанс з оборотами і починає вібрувати. Спробуй таке!

Сергій
-
Повідомлень: 898
З нами з: 18 березня 2009 18:25
Автомобіль: ГАЗ 3102
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Сергій » 12 квітня 2009 16:52

Дякую за поради. буду пробувати.... :)

КЕНТ
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 173
З нами з: 03 серпня 2009 22:54
Автомобіль: ГАЗ 24-10
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення КЕНТ » 10 серпня 2009 21:51

Всім привіт в мене такаж проблема вже 5 років так ганяю до майстрів їздив ніхто недає дупля в чому причина кожен говорить посвому один каже кардан другий удлінітєль третій задній міст а четвертий каже міняй машину 100 процентів пропаде вібрація )) якщо в тебе пропало маякни в чому причина а то я вже стіки грошей всадив в свою шаланду шо вже схарений на неї І ще одне підскажіть де можна подивитись на титанові диски R15 на 24 10 які саме підходять(фото) а може хтось продає ооо чуть незабув ше одна проблема скрип тормозних колодок вже міняв купляв дорощі дешевші пофік то пищать то непищать :evil: може можна регульнуту то питання якось ??

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Master General » 10 серпня 2009 22:04

Вібрація це 90% кардан лікується у три способи - нудним підбиранням прямих карданів... встановленям пятиступки на віки вічні в корні.... Ще дуже катить кардан від 3110 тільки треба прикрутити нормально промопору.... Який з цих методів обереш ти рішати тобі самому.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Master General » 10 серпня 2009 22:07

1. Колодки регулюються ексцентриками як передні так і задні. Ексцентрики інколи треба міняти як і центроочні пружини колодок є такий фірмовий ремкомплект від ГАЗу.
2. Металічні кромки колодок якщо вони виступають за межі накладок требба знімати на камені.
3. Непогані колодки сірого кольору з жовтими наклейками вирбництва Запоріжжя.

КЕНТ
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 173
З нами з: 03 серпня 2009 22:54
Автомобіль: ГАЗ 24-10
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення КЕНТ » 11 серпня 2009 23:48

А який ти порадиш спосіб менш гіморойний і дешевший а то гроші збираю на обтяжку сидіння ) а ти пишеш підбір кардана а чому підбір якщо я куплю новий кардан він може тоже давати вібрацію ?? блін нема у Львові нормальних майстрів по волгах :evil:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Master General » 12 серпня 2009 08:36

я би взяв коробку хоч вона і коштує за 500 басксів зате усуває проблему на корню і на додачу ще й економиш літру на сотню мінімум по трассі. Якщо кардан кривий, а не просто розбалансований то не поможе.

Мій друг-майстер вибрав трьохопорний кардан. Правда він коштує десь біля тисячі якщо не більше. Вібрації немає абсолютно.

Підборка б/у карданів з розборки самий бюджетний варіант. Правда можна поміняти 10 штук і не підібрати жодного...

Сергій
-
Повідомлень: 898
З нами з: 18 березня 2009 18:25
Автомобіль: ГАЗ 3102
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Не можу позбавитись.....

Повідомлення Сергій » 12 серпня 2009 16:07

Після довгих вагань вирішено ставити кпп 5-ступку від форда сієрра 2.0 дізель. і його ж кардан....Планується покупка на цих вихідних...коли монтаж невідомо. но думаю скоро.. заодно і проведу заміну корзини щеплення на пелюсткову яку поміг дістати Мастер Дженерал. за що йому :beer: і велике дякую

Відповісти