Обшивка стелі (потолка, як його ще називають) • Форум західного клубу Волговодів Україна

Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.

Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Yurkoklym » 04 жовтня 2015 23:07

Всім доброї ночі!

Шановні колеги, збираюся шити новий перфоровану стелю, тканина вже знайшов. Підкажіть, будь ласка, скільки саме потрібно тканини, ширина 1 погонного метра в магазині - 150 см. Хочу купити з невеликим запасом на шви, але зайвого купувати занадто багато теж не хочу.

Може - хто стикався, і порадить розміри, або є від якоїсь сучасної Волги перфоровану стелю, що може підійти на мою ГАЗ 24 першої серії?

Заздалегідь спасибі: regard:
Yurkoklym
Новачок
Новачок

Автомобіль: ГАЗ 21І, ГАЗ 21Л, 24
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Master General » 05 жовтня 2015 08:37

Ширина більше ніж 1.5 метри - візьми ширину салону і додай по 2 см з кожного боку, так само спереду і ззаду. Пошив потолка трошки гіморна справа, оскільки треба точно розкроїти по старому, щоб все підійшло. Особливо та частина де дуги просуваються в кишеньки. Але потолок шиється з полос, тому ширина матеріалу значення не має - можна щось намутити. Точні розміри можу скинути вечером, якраз потолок знятий лежить.
готовий Волговський потолок сірий в дирочку є в продажу час від часу, спробуй пошукати.
Master General
Адміністратор

Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло

Повідомлення Yurkoklym » 05 жовтня 2015 09:04

Дякую. Буду чекати на Вашы розміри. Просто нюанс в тому - а скільки ж треба на ті куски, які ззаду зліва і справа сходять до задніх сидінь і які їх розміри?
В яких магазинах в Івано-Франківську можна знайти цю готову стелю? І чи саме від 24 треба шукати, чи підійде від інших моделей Волги?
Наперед дякую Вам, що відгукнулись
Yurkoklym
Новачок
Новачок

Автомобіль: ГАЗ 21І, ГАЗ 21Л, 24
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Master General » 05 жовтня 2015 11:03

на 24-3110 стелі однакові, на 31105 стеля формована з іншого матеріалу, чи підходить не знаю, дехто якось ставив. Розміри (якщо не забуду) ввечері. Взагалі ви би могли зняти свій потолок і по ньому викроїти. Єдиний мінус - машину при цьому треба покласти в гараж адже треба знімати і лобове і заднє скло....
Master General
Адміністратор

Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло

Повернутись до Кузов та салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість