Волга - BOmBA

Тут описуємо що і як робилося по машинці, поломки та інше
BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 24 травня 2010 16:34

дякую Master General за очистку сторінки :sm1

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 24 травня 2010 16:37

і так. 8)
ремонт почався через вихід з ладу електропомпи від ГАЗелі :( . катався в справах по місту, на стоянці помітив кілька капель, але не масла. подивився під машину - більше не капало. за кілометр до хати на підйомі почала падати тяга, але всі прилади показували нормільні значення. доїхав додому, при роботі двигуна досить інтенсивно тік антифриз. Виявилось , що лопнула пластикова трубка в місці виходу з насаса :o . заглушив, від'єднав насос, поклав згон з мідної труби 18 мм.(за ремкомплект один мудак хотів 70 грн, хоча потім знайшов вдвічі дешевше). зараз рекомендують електропомпи якогось російського військового заводу там в пластик посажені латунні трубки :good: .
результат - втратив 2,5 л антифризу :bad: .результат - втратив 2,5 л антифризу :bad: .
вирішив поміняти масло, оскільки досить чорне було і стало надто текуче після тривалої роботи двигуна (на холостих горіла аварійка по тиску масла :shock: ). за одо вирішив поміняти деякі прокладки, щоб позбутися підтікання масла.
масло ХАДО 15W-40 - 6л = 230 грн.
за одно із заміною прокладки піддона вирішив подивитися масляний насос.
стан 3- :sm7 , тому і тиск поганий.
на базарі комплект шестерен 60 грн, але вони виявилися ремонтними і трохи більшими по діаметру, тому прийшлося притирати до алюмінієвих стінок (на це пішло близько 3 год), чугунну "плиту " . прокладку паперову 0,3 мм викинув, і без неї легко крутиться. один провтик :fool: - почистив від масляних нашарувань регулюючі шайби редукційного клапана, як результат впало значення макс. тиску на холдну до 4,2-4,5. (хоча як на мене то не дуже страшно), зате вже нема моргання лампи масла.

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 24 травня 2010 16:40

:)
прокладку піддона поклав коркову з картоном по обом поверхням (сказали що прикольна) :) .
вирішив перебрати редукційний клапан масляного радіатора (підклав 2 тонкі шайби бо зарано включався) і поміняти мідні ущільнюючі шайби. перебрав, але не зміг вкрутити болт в маслопровод :x , оскільки трубка , що йде на корпус масляного фільтра не співпала по отворам :o . відкрутив зверху -закрутив знизу, і знов гімор (погана різьба на вході в корпус масляого фільтра :sm7 ). так пробавився 1,5 год. якось закрутив.
замінив фільтр і прокладки-кільця під нього.
було вже пізно, заводити не став, вирішив замінити подушки двигуна на газелевські :) (хоч на них писало 3102...).
доречі порада. краще це робити не з допомогою гідравлічного домкрата (все рівно одночасно підігнати дві подушки по місцям одному важко), а використовуючи трубу 1,5 метра, підкладаючи її над нижніми ричагами під блок. ставши на неї можна вільно замінити подушку самому 8) .
залив свіже масло
наступного дня завів - ніби все ОК :) . дав обертів і при 4,8 почув характерний свист :o , заглушив - не витримала мідна шайба на вході в масляний фільтр. так просрав за 2-3 с 1,5-2 л масла, а це 70 грн :x .
поїхав купив нові мідні шайби (краще брати тонкі але не плоскі, а ніби вигнуті під конус - ті краще обжимабться :good: ) і масло. прогнав різьбу М18х1,5 (як під ввертиші свічок)
замінив пружні елементи подушки під коробкою (у мене на пружинах з центральною резиновою направляючою), але діаметр нових пружин чомусь менший :%) , вони погано сідають на місця :sm7
верхні гумові відбійнички краще ставити, стягнувши пружини шпилькою 6 8)
поїхав - гул страшний :( . тепер всі вібрації переходять на кузов :o . поступово стихає :) . якщо після свят не стихне - покладу старі пружини.
купив пальці накінечників рульвих тяг савдеп 2шт по 15 грн.
не міг вибити палець з ричага цапфи правого колеса :%) : гепав кувалдою 1,5 години по пальцю наконечника, підклавши під ричаг гідравлічний домкрат :bad: . забив. поїхав купив зйомник 70 грн (метал відверто м'ягкуватий - різьба на болті швидко псується, посадочне місце прийшлося підганити круглим напильником :sm7 ) є по 100 ті можливо кращі (у них в болт вмонтований шарик від підшипника )
підклавши шарик від підшипника (і висверливши центруючий отвір в пальці, бо розклепав)вдалося вийняти палець :D
накінечник правого колеса мав сильну вироботку в стакані, тому чіпляло гуму хоча протектор зношувався рівномірно.

поки катаюся 8)
правда з коштами голяк :sm7 , так що без крайньої потреби не виїжджаю :(

Сергій
-
Повідомлень: 898
З нами з: 18 березня 2009 18:25
Автомобіль: ГАЗ 3102
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення Сергій » 24 травня 2010 17:41

BOmBA
ну ти молодецььь.. закинь ще пару фоток соєї конячки...

Аватар користувача
Віктор
Волговод
Волговод
Повідомлень: 219
З нами з: 10 вересня 2009 22:57
Автомобіль: Газ 2411, 1991 р.в.
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: м.Чоп

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення Віктор » 24 травня 2010 22:00

Як будеш мати можливість зроби фото з'йомника

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 25 травня 2010 01:00

будь-ласка 8)
Зображення
Зображення

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 25 травня 2010 16:12

з ночі затупив :pardon: .
прошу, як і просили фото зйомника 8)
а фото машини чомусь не грузяться :unknown: (зачаровані чи що) :)

Аватар користувача
Віктор
Волговод
Волговод
Повідомлень: 219
З нами з: 10 вересня 2009 22:57
Автомобіль: Газ 2411, 1991 р.в.
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: м.Чоп

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення Віктор » 25 травня 2010 23:05

Дякую за оперативність.

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 29 травня 2010 17:07

нещодавно їхав у зливу по бруківці, в центрі міста, і хапанув у калюжі відкритий (або провалений) люк :( . матюкався-я-я :O: . але є один позитивний момент :) - пружини подушки під коробкою трохи всілися на місце. уже не так гуде кузов (змінилася резонансна частота) 8) .

маю трохи гімор з маслом :( . через підвищення значення робочого тиску на гарячу, підтікає зі сторони маховика зліва, по ходу (можливо гумовий "флажок", а може і заглушка розподільчого валу :o ).

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Волга - BOmBA

Повідомлення BOmBA » 29 травня 2010 17:10

а як в облом знову туди дивитися :shock: , це ж якшо заглушка то знов знімай все... :bad:

Відповісти