Лампа зарядки на 2410

Генератор, стартер, проводка, панель приладів, система запалювання
Відповісти
Аватар користувача
Іван
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 17 листопада 2016 14:45
Автомобіль: Газ 2410
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Коломия
Контактна інформація:

Лампа зарядки на 2410

Повідомлення Іван » 17 січня 2017 08:55

Доброго дня хлопці всім,по мірі доводки до нормального стану,своєї 2410,виникло питання,як підключити лампу зарядки на щитку приборів.Вона не задіяна,як і лампа рівня пального.Я хотів зробити по вазівській схемі,так у мане немає того вивода з генератора,що йде на реле лампи.От сиджу і думаю,чи то гену поміняти,чи просто забити на цей косяк конструкторів.Може хто пробував поправити цей недостаток,буду вдячний за пораду.Ага на черзі така ж проблема з лампою рівня пального,може хтось робив,порадьте якщо знаєте.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення volgaraider » 17 січня 2017 22:05

Проблема знайома я вже колись хотів замутити таку доробку але потім як глибше занурився у діло то рішив ліпше не трогати нічого та залишити все як є.Про генератор можу сказати що електрик сказав що треба міняти бо з штатним генератором лампу зарядки практично неможна зробити а так як рідний генератор це вічна деталь на волзі то я рішив що небуду я трогати його як 40 років заряжав так хай далі заряжає без лампи.Про датчик палива можу сказати що там проблема не така серйозна там діло в датчику що стоїть у баку нема вихода на лампу.Треба схрестити датчик волги з датчиком палива від камаза (або від чогось іншого що підходить по кріпленню і має вихід на лампу) точніше поплавок від волги перекласти на датчик камаза і ще треба провода провести до панелі,в мене це все діло вже є лише якось руки не дійшли до того.Я вже привик так мені би ті всі лампочки на панелі лише мішали би,сидиш як в іномарці вся панель постійно мигає як ялинка.

Аватар користувача
Іван
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: 17 листопада 2016 14:45
Автомобіль: Газ 2410
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Коломия
Контактна інформація:

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення Іван » 18 січня 2017 09:05

Ага понятно,а в новіших волгах,теж не підключена лампа пального ? Може з якимось новшим волговським датчиком замутити.А про генератор,я теж згоден краще нехай рідний працює вічно,ніж через одну лампочку получити геморой(теж вічний). :D

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення volgaraider » 18 січня 2017 16:39

в мене газ 31029 там теж не підключено а далі я незнаю но думаю що наврядчи.

Аватар користувача
МДВ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 січня 2018 18:06
Автомобіль: ГАЗ 24 10
Справжнє ім'я: Дмитро
Звідки: Гусятинський р-н

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення МДВ » 24 січня 2018 21:43

Зробити можна з штатним генератором,знімаєш задню кришку і на обмотці статора шукаєш закінчення де 3 кінці обмоток зходяться разом,вони скручені разом і пропаяні.До цього закінчення скручуєш і пропаюєш кусок ізольованого дроту,ізолюєш його,фіксуєш щоб ніде не зачіпав за статор і виводиш через задню кришку назовні,це і є той вивід як на жигулях,до нього і підключаєш реле контролю заряда рс702,короче по схемі ваз2106.На рахунок датчика в бак,можна взяти від 3110 на 55л бо є ще на 75л ,там вивід на лампу є,але є одне но,покажчики 3110 і 2410 різні,все залежить від опору датчика що в баці,потрібно поміряти,якщо співпадуть то ок ,якщо ні,то підстроєти резистор на потрібний опір.Гіморой короче,але це на любітєля.Собі хочу покласти прибори 3110 Рижскі,буду міняти до них датчики.

Аватар користувача
МДВ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 січня 2018 18:06
Автомобіль: ГАЗ 24 10
Справжнє ім'я: Дмитро
Звідки: Гусятинський р-н

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення МДВ » 25 січня 2018 14:59

Фіксуєш щоб ніде не зачіпав за ротор!

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Лампа зарядки на 2410

Повідомлення volgaraider » 28 січня 2018 12:33

Корисна інформація,дякуємо.Думаю кожен волговод задумовувався над цим питанням.

Відповісти