Погано працюе на холостому ходi.

Карбюратор, повітряний фільтр, бензонасос, бак, Газобалонне обладнання
Аватар користувача
Виталик
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 118
З нами з: 19 грудня 2011 20:36
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Віталік
Звідки: Ужгород

Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Виталик » 17 січня 2014 23:18

Погано працюе на холостому ходi. Чато бувае поки iду на роботу зранку пропадае холостий. Спочатку мотором дуже "колбасить" обороти падають але мотор якось робить , потiм при вiдпусканi педалi газу зразу глохне, пiсля цього заводиться добре, i теж саме. Якщо трошки витянути подсос то робить добре через деякий час проблема зникае i можна цiлий день iздити i все буде робити. Таке ж саме було прошлоi зими, з приходом тепла проблема зникае. Мотор 24Д, карб жигулiвський 2107. Карб читсив, продував, (не давно мiняв прокладку ГБЦ),нiчого не змiнилось. Шановнi волговоди, допоможiть в данiй проблемi.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення volgaraider » 18 січня 2014 11:22

Кинь ти той жигулі карб у барахло він тебе мучає.На волговському може на пів літра більше візьме але зате пропадуть ці проблеми взимку.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Master General » 19 січня 2014 10:49

У мене на Жигулях теж такий прикол буває. Це карбік видєлується (грязь у каналі холостого хода). Теплий підвод повітря не помагає. Частіше всього у мене на холодну у мене таке. Також треба враховувати, що якщо система запалювання контактна то такий спецеффект частіше від цього, але коли контакти в поганому стані машина погано їде -в'яла і підстрілює коли давати газу.

Аватар користувача
Виталик
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 118
З нами з: 19 грудня 2011 20:36
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Віталік
Звідки: Ужгород

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Виталик » 19 січня 2014 16:39

А чому в теплi пори року проблема не виявляеться? Система запалюваня працюе нормально , контакти чистi. Замiтив що проблема бiльш проявляеться коли мотор прогрiваеться до робочоi температури, тобто на холодну добре i на горячу добре, а при прогрiвi глохне. Ще замiтив що при замiнi прокладки ГБЦ, два днi iздила вiдмiно а потiм знов(може зпiвпадiня). Але цiкаво з чим звязана дана проблема.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Master General » 23 січня 2014 21:17

Може клапана перетягнуті - при прогріві зазор зменшується і мотор може підковбашувати. Тоді чітко відчувається, що на гарячу машина тягне гірше ніж на півпрогріту. Ну і звісно після заміни прокладки треба регулювати клапана декілька раз і підтягувати голову.

Аватар користувача
Виталик
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 118
З нами з: 19 грудня 2011 20:36
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Віталік
Звідки: Ужгород

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Виталик » 23 січня 2014 22:10

Проблема вирiшилась неоднократною продувкою карба, та продувкою каналiв хх. Пiсля замiмини прокладки протягував при першому прогрiвi i охолоджуванi(ну i звiсно рег. клапана). тепер буду протягувати через 500 км.

Доречi про прокладку, вона в мене служить рiвно рiк, приблизно в серединi грудня починае текти тосол по стiнцi блока з сторони колектора i тосол в масло. Пiсля замiни до наступного грудня, проблем нема. Саме цiкаве, що знята прокладка виглядае як нова, видимих пошкоджень немае канали цiлi все як мае бути, але тече. i клапана я трошки перетягую(не сильно) щоб тiльки цоркоту небуло, знаю що не дуже добре але мотор не проти, iде добре.

Аватар користувача
Кум 911
Учасник
Учасник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 лютого 2012 19:57
Автомобіль: ГАЗ- 2410
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: м.Самбір

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Кум 911 » 29 січня 2014 18:49

Зимою полюбому треба заводити на підсосі бо без нього або не заведеш,або мотором буде трясти допки він не прогріється хоть трохи.

Аватар користувача
Кум 911
Учасник
Учасник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 лютого 2012 19:57
Автомобіль: ГАЗ- 2410
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: м.Самбір

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Кум 911 » 29 січня 2014 20:04

А якшо тече тосол в масло то або голова крива (треба шліфувати)або є мікротріщини.
Доречі після заміни прокладки голову затягую 7-8кг/с, а після 1000км 10кг/с

Аватар користувача
Виталик
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 118
З нами з: 19 грудня 2011 20:36
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Віталік
Звідки: Ужгород

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Виталик » 29 січня 2014 20:13

Дiло в тому, що проблеми починаються з приходом холодiв, тобто тосол в масло i плюс витiкае з сторони колектора з початком зими , пiсля замiни прокладки проблема зникае на рiк, i з приходом холодiв, все почалось знову. Тобто два роки з машиною, два раз мiняю прокладку.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Погано працюе на холостому ходi.

Повідомлення Master General » 30 січня 2014 17:23

Так а голову шліфанув? Скоріш за все проблема в цьому. А взагалі у багатьох продуває прокладку з приходом холодів. Така вона капризна техніка наша совдеповська. Вроді їде, але так щоб усе було в ідеалі не буває, завжди є куди закинути лавешку. :D

Відповісти