Шось незрозуміле!

Тут пишеться все що відноситься до двигуна але не класифікується в інших підрозділах
Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 18 березня 2012 04:57
Автомобіль: газ 3110
Справжнє ім'я: Валентин
Звідки: м.Херсон

Re: Шось незрозуміле!

Повідомлення Валентин » 18 березня 2012 06:32

Puxtachok писав:Біда з двигуном.
Заводиться добре, працює трішки поганенько: трясе ним більше ніж завжди. Але саме цікавіше і незрозуміліше це те, що коли я ненароком провіряв свічки (методом витягування дротів і перевірки на реагування мотору), то побачив що 4 циліндр ніяк не реагує на те,що я зняв дріт із свічки. я звісно подумав на свічку, викрутив а вона робоча і суха. далі я провірив дріт, іскра сантиметрова. далі прочистив кришку трамбльора і бігунок. без результатно. мотор трохи детонує, 4 циліндр не подає життєвих признаків. далі провірив компресію - дуже бомбова. далі став нарікати на регулювання клапанів. я і їх провірив, все добре.
сам собі задавав питання і не знаю вже на що думати, може порадите?
ніби все працює, свічка суха і чиста, а при знятому із свічки дроті робота мотору не погіршується.
Перевiр вакумний гальм. Якщо пробитий буде троити i при ризкому гальмувани може глохнуть.(на клави немае украинськои И)

Аватар користувача
Валентин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 18 березня 2012 04:57
Автомобіль: газ 3110
Справжнє ім'я: Валентин
Звідки: м.Херсон

Re: Шось незрозуміле!

Повідомлення Валентин » 18 березня 2012 06:37

Pan1sh3r писав:На холодну добре, а на гарячу погано. Казали, що стартер на себе багато бере.
1)паливний насос 2)якисть палива

Відповісти