Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Правила форуму, адміністративні питання, пропозиції по вдосконаленню.
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Master General » 20 січня 2010 10:30

Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Ні для кого не секрет, що наш форум існує вже з з серпня 2008 року... Але присутність наших пацанів чомусь до цих пір мала. Не дивлячись на те що в гуглі та інших пошуковиках ми стоїмо непогано..

Тому я прошу вас - учасників нашого форуму активно брати участь у залученні нових учасників клубу і їх вливанню в наш колектив. А то хлопаки реєструються але потім кудись пропадають. Так до цих пір не організований осередок по місту Львів, що є не дуже добре, оскільки у Львові пацанчиків на Волжаyках достатньо. Тому який порядок дій у нас повинен бути:

1. Пошук Волгарів на регіональних форумах і клубах.
2. Наклейки на машинах. будуть як тільки буде добитий домен.
3. Проведення піар акцій і автопробігів. На весну запланована попередньо зустріч акція нашого клубу в місті Івано-Франківськ. Побачимо, що у нас вийде по машинах і організуємо невеличкий автопробіг. І якщо наше Львівське "представництво" трохи порухається то можливо проведемо збір у місті Львів також.
4. Взагалі відсутні пацани з Хмельницького, Тернополя, Луцька, що є неприпустимо взагалі - у цьому напрямку також треба працювати.

Прохання до всіх "вишукувати" наших братів по всіх інших форумах і через приватні повідомлення, аську та електронну пошту зв'язуватися з ними ы долучати до клубу.


Особлива увага повинна бути приділена учасникам на 21-х Волгах і Побєдах. Вони стрємаються назви домена gaz24.info. Те саме відноситься до тих хто їздить на 31-х Волжанках.


Проект http://drive2.ru :

провести пошук по регіональних групах, у кого машина там не зареєстрована - зареєструватися і вступити у регіональні клуби і там шляхом спілкування скеровувати пацанчиків у наш клуб.

Йолкі палкі лес густой (як каже наш словацький Волговод Металіка) за майже у нас 6 учасників у клубі? Це не є гуд.

Окремо хотів би сказати, що особисто звертався на газ21.орг.уа до Волговодів із Івано-Франківщини але так і не досяг результату. Можливо саме через те, що у нас покищо слабо розвинута ця тема...
Це у мене окреме прохання до Тараса, ще раз з ними переговорити і запроостити до клубу. Та пояcнити, що тут не тільки на 24-х Волгах, просто так склалося, що домен називається gaz24.info...

кум
Учасник
Учасник
Повідомлень: 73
З нами з: 17 січня 2009 21:21
Автомобіль: ГАЗ 31105 005р.н.
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: м. Львів

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення кум » 20 січня 2010 23:27

Дайте мені розміри наліпок, кольори (кількість фарб) то основу і я спробую прокачати ціну і мінімальний тираж.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Master General » 20 січня 2010 23:30

розміри: 36 на 6
основа прозора
колір білий

для поклейки на скло

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Firebird » 20 січня 2010 23:56

Від мене якась допомога потребуєтся? Я адмініструю клуб чернівчан на Драйв2 ру...Всі волгарі які є зареєстровані на форумі...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Master General » 21 січня 2010 00:00

так шукай ще когось ... всі кого найдеш- будуть наші )))

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Тарас » 21 січня 2010 13:36

Якщо чесно то зара такий собі повний штиль , зима псяча, холод і взагалі нічо в голову не лізе після свят (пянок), вже ближче до тепла буду десь частіше бувати, когось бачити.
На рахунок пробігів-поїздок підтримую, і це правильно , так більше про свій клуб ми зможемо заявити.

кум
Учасник
Учасник
Повідомлень: 73
З нами з: 17 січня 2009 21:21
Автомобіль: ГАЗ 31105 005р.н.
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: м. Львів

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення кум » 21 січня 2010 17:57

По наклейках ситуація така:
1. З білим кольором проблема, бо єдиний у Львові сольвентний принтер (має білу фарбу) працює з перебоями і сильно валить якість.
2. Шовкотрафарет - треба тираж хоч би 100шт, щоб вийти на ціну до 10грн.
3. Є можливість на машині оперативної поліграфії.
Самоклейка прозора + друк "в дзеркалі" дасть можливість клеїти на скло зі сторони салону.
Треба змінити колір з білого на б/я, хоч би і повноцінне кольорове зображення (на ціну не впливає).
Вартість одного листа формату 330х480мм (можна розкласти на лист 5шт розміру 360х60) - 14грн.
Тираж - від одної штуки.
Затрат на виготовлення форм нема (як у випадку шовкотрафарету).
Можу влупити пробу. Треба добро і файл в CORAL.
P.S. Фарба наноситься методом спікання, тому буде триматись колір рік-два мінімум, якщо не буде постійного чи довготривалого прямого сонячного світла.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Master General » 21 січня 2010 18:54

ми на конференції основного активу клубу вирішимо що робити далі. дякую за інформацію. Що таке CORAL? Corel Draw?

кум
Учасник
Учасник
Повідомлень: 73
З нами з: 17 січня 2009 21:21
Автомобіль: ГАЗ 31105 005р.н.
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: м. Львів

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення кум » 21 січня 2010 20:14

Так. Видно що спішив писати, бо з чужого компа.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розширення клубу - потрібна Ваша допомога

Повідомлення Master General » 21 січня 2010 22:53

Нас цікавить технологія ORACAL. Я особисто користувався такою наклейкою не 1 рік все чотко. Тільки клеїтися все буде ззовні, бо в людей може бути і тонування і підігрів скла. У мене на машині, при тому, що вона стояла цілодобово надворі нічо з наклейкою за 2 роки не сталося. Я так і здер її цілком цілою (відносно) через зникнення того клубу. Білі букви розміщені під прозорою плівкою, все це добро приклеюється до скла ззовні. Вигляд супер. Колір ТІЛЬКИ БІЛИЙ! Жодних червоних, зелених синіх та інших бути не може. На скло тільки білий колір. Зараз учасники клубу відписуються по поводу наклейок. Думаю будемо щось організовувати.
Вкладення
ORACAL
ORACAL

Відповісти