Що таке клуб (Звернення до новачків)

Правила форуму, адміністративні питання, пропозиції по вдосконаленню.
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Що таке клуб (Звернення до новачків)

Повідомлення Master General » 25 червня 2010 10:37

Коротка інформація про клуб.

У нас на форумі є така поняття як розділ клуб. Він закритий для доступу всіх окрім учасників клубу. Усі фінансові, організаційні та інші питання розглядаються там. Учасники клубу виділяються від інших учасників форуму тим, що їх ніки яскраво синього кольору. Учасники клубу отримують усі товари і послуги, що організовано закуповуються чи організовуються клубом по собівартості. Учасники клубу сплачують членські внески на розвиток клубу. У випадку конфліктної ситуації на форумі право голосу мають тільки члени клубу. Клуб є закритою некомерційною організацією.

Для вступу в клуб потрібно подати заявку у розділі форум. Рішення про прийняття в клуб приймається радою клубу. Жодних пояснень у випадку відмови у прийнятті клуб не забов'язаний надавати нікому. У особливих випадках засновник клубу має право одноосібно приймати рішення про прийняття в клуб людей з якими він знайомий особисто. Саме так і був сформований кістяк клубу.

Короткі вимоги:

1. Учасниками клубу не можуть бути особи: які не володіють українською мовою, заядлі комуністи, фашисти, расисти, збочинці, маньяки .... тільки нормальні наші люди.
2. Особи нерезиденти України.
3. Особи віком до 16 років.
4. Не можуть бути учасниками клубу модератори чи адміністратори деяких інших ресурсів (а саме одного конкретно - інформація надається після вступу в клуб).
5. Для вступу в клуб потрібно провести принаймні одну зустріч з учасниками клубу або більше 50 повідомлень на форумі (бажано і те і інше).
6. Перевагою для вступу у клуб є проживання на Західній Україні. Це пояснюється особливістю ментальності і характеру людей Західної України.


Деякі положення:
- Інформація про зустрічі клубу є відкритою
- Більшість акцій, що проводить клуб відкриті для усіх
- Клуб проводить зустрічі раз(або більше) на рік у різних містах
- Клуб не приймає організовану участь в політичних акціях
- Клуб може організовано приймати участь у неполітичних акціях протесту
- На відміну від інших ресурсів дисципліна у нас висока але обстановка дружня

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Що таке клуб (Звернення до новачків)

Повідомлення BOmBA » 25 червня 2010 11:12

правильно Master General :good:
хай знають куди вступають :)
я б забов'язав:
1 приймати активну участь в обговоренні на форумі,
2 хоча б вести бортжурнал,
3 учасникам, що не відписують більше трьох місяців, взагалі обмежувати доступ :evil:
з правом поновлення за умови, що вони будуть виконувати хочаб пункт 2 не рідше раз на 2 тижні
:sm9

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Що таке клуб (Звернення до новачків)

Повідомлення Master General » 25 червня 2010 23:58

BOmBA писав:3 учасникам, що не відписують більше трьох місяців, взагалі обмежувати доступ
у нас заведена практика деактивації учасників, що не відвідують форум протягом 2 місяців. Правда я деколи забуваю, але коли згадую :crazy:

Відповісти