розборка кпп

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: розборка кпп

Повідомлення Puxtachok » 06 липня 2011 23:19

пробував, вже шладенька стала, тому тільки висверлювати. ше питання тим хто розбирав. на тому фото шо я кинув показано шо знімати треба, а коли це відкрутити то нічого не відлетить так шоб я його не міг поставити на місце, а то стрьомно чуть. це треба відєднати верхню кришку разом з механізмом переключення передач. хто розбирав підкажіть

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: розборка кпп

Повідомлення Тарас » 06 липня 2011 23:38

Відкручуєш по кругу всі болти, кришка має знятись може тримати прокладка, є нюанс, коли будеш ставити назад уважно дивись щоб ричажок задньої попав на вилку!

Аватар користувача
Sha
Учасник
Учасник
Повідомлень: 30
З нами з: 19 березня 2010 12:33
Автомобіль: 3102
Справжнє ім'я: Антон
Звідки: м. Київ

Re: розборка кпп

Повідомлення Sha » 09 липня 2011 10:53

Верхню кришку тримають 6 болтів. Відлетіти чи випасти нічого не має, але дивись, щоб не насипати бруду всередину. Прокладку міняти на нову доведеться обов'язково.

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: розборка кпп

Повідомлення Puxtachok » 09 липня 2011 23:55

прокладки вже придбав, пробоку буду висверлювати і промивати цілу кпп, для того, щоб поміняти на нове хороше масло. дякую за відповідь

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: розборка кпп

Повідомлення Puxtachok » 11 липня 2011 19:41

подумав а чи не поміняти заодно підшипники коли вже розбираю. верхню кришку зняв успішно, все просто як на диво. тепер скажіть хто міняв підшипники які саме треба міняти і чи в домашніх умовах це можна зробити? і що для цього треба розібрати?
знайшов таке шо треба міняти, але не в курсі чи правильно
5. Задний подшипник первичного вала. 6. Роликовый подшипник вторичного вала. 21. Шарикоподшипник вторичного вала. 39. Игольчатый подшипник.
Зображення

Аватар користувача
Sha
Учасник
Учасник
Повідомлень: 30
З нами з: 19 березня 2010 12:33
Автомобіль: 3102
Справжнє ім'я: Антон
Звідки: м. Київ

Re: розборка кпп

Повідомлення Sha » 11 липня 2011 23:34

Якщо не було шуму від підшипників, передачі вмикалися чітко та без зайвих звуків або ударів, їх не вибивало, не було незрозумілих вібрацій - я би коробку далі не розбирав. Бо спочатку почнеш міняти підшипники, потім захочеш поміняти до купи і роліки в хвості первинного валу та на вісі блока шестирьон, коли знімеш підшипник з вторинного валу (це не легко) логічно буде замінити синхронізатори, а якщо вже зняв хвостовик, то мабуть і втулку в ньому теж варто було б замінити... Я йшов майже таким шляхом (в мене вибивало треттю при навантаженнях) але ще поліз переміряти всі розміри нутроміром та мікрометром, як в книзі. КПП так і стоїть розібрана. Я пів-року шукав первинний вал та вісь блоку шестирьон (в мене зношені) заводського виготовлення та у розмірах, дуже довго підбирав підшипники на первинний і вторинний вал, оскільки імпортних аналогів для них не існує, купив нову кришку КПП в зборі, бо штока 3-4 передачі ніде дістати, купив нові синхронізатори радянських часів та передню кришку, в хвостовику з муфтою (мав окремо), як на малюнку вище, замінив втулку, відшукав та купив всі резинки, як в каталозі деталей... Зараз чергова проблема: потрібен нових блок шестирьон, а в магазинах і на базарах їх немає. Міряв вже декілька - в них був збільшений внутрішній діаметр під вісь з роліками. Коротше кажучи, якщо б Волга не стояла без надії скорішого виїзду, правильним було б купити нову КПП4, або б\в в гарному стані, бажано п’ятиступку, бо якісно ремонтувати КПП4 стає нереально важко та недоцільно.

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: розборка кпп

Повідомлення Puxtachok » 12 липня 2011 14:33

ясно. в мене не вибивають передачі, гул є, але від чого не знаю точно(міст чи кпп). і то, починає гудіти десь при швидкості за 60км/год. певно так і зроблю, копітка то робота, промию, залию хороше масло, влуплю присадку ХАДО і подивлюсь. в крайньому разі - гірше не буде точно. дякую

Відповісти