Заміна гумових втулок ричагів

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Заміна гумових втулок ричагів

Повідомлення Славік Панасюк » 13 січня 2012 01:53

УСІМ привіт.маю таку супер проблему-міняв я різинові втулки бо почався сильний скрегіт у передні підвісці ,усе йшло нормально -гайки відкручувалися а коли діло каснулося болтів що у балку вкручені отут діло і сало -я іключом пробував і вспомагатіль чіпляв і урвав ключа -тоді взяв головку(достався від діда -сссровський набор)урвав і її -жаль шо капець-і вже подумую чи невідрізати ті болти ,просвердлити у балці сквозну дірку і зєднати обидві тягиі балку 1-м сплошним довгим болтом що не мучитися надалі -народ підсобіт порадою-що робити з цими болтами...буду усім вдячний.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення Master General » 13 січня 2012 10:49

Славік Панасюк писав:УСІМ привіт.маю таку супер проблему-міняв я різинові втулки бо почався сильний скрегіт у передні підвісці ,усе йшло нормально -гайки відкручувалися а коли діло каснулося болтів що у балку вкручені отут діло і сало -я іключом пробував і вспомагатіль чіпляв і урвав ключа -тоді взяв головку(достався від діда -сссровський набор)урвав і її -жаль шо капець-і вже подумую чи невідрізати ті болти ,просвердлити у балці сквозну дірку і зєднати обидві тягиі балку 1-м сплошним довгим болтом що не мучитися надалі -народ підсобіт порадою-що робити з цими болтами...буду усім вдячний.
головка на 22 найвищоі якості (краще 3/4" + вороток довжиною близько метра + труба. типа такого головка: http://www.wuerthmarket.ru/products/by_ ... 19/11/507/). Шанси 50 на 50. Або відкручується або рветься (частіше болт). Сверлиться болт дуже тяжко (він калений) тому краще викручувати(різьба в балці 100% йде по п-ді після висверлювання болта). Замість гуми краще поставити оце: http://detali.zp.ua/shop/gaz-cars/9/9p_49184.html. Служить довше ніж гівногума з базару. Ставиться тільки приспособою, вручну не запхаєш - спортиш втулку(особливо тяжко з верхніми ричагами з 2-ма буртіками). Також можна по центру осі балки(куди вкруч. болти) просверлити дірку, нарізати різьбу під прес-масльонку. Накачати туди "літоло-нігроло" суміші під тиском(плунжерним шприцом для шприцовки підвіски). Чекати деякий час - крутити. Також поливати все соляркою, тормозухою заздалегідь.

Краще заводського болта може бути тільки заводський болт. Після викручуванні якщо різьба погана треба вкручувати ремонтний болт з діаметром на пару десяток мм більшим інакше злиже різьбу в балку і начнуться гіморої із сквозними болтами (які лопаються після вльоту в серйозну яму).

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення volgaraider » 13 січня 2012 17:57

Коли вмене виникає така проблема то я стаю на яму, газосваркою нагріваю болт і балку до червоніння потім з головкою та воротком приблизно 50 см з лехкістю відкручую болт міняю ризинки закручую назад болти і літаю собі далі (::)

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення volgaraider » 13 січня 2012 18:21

Паша а де можна ті поліуретанові втулки купити?Якщо я замовлю з того сайта де ти показав вони прийдуть чи це якийсь галимий інтернет магазин?

Аватар користувача
коля
Волговод
Волговод
Повідомлень: 361
З нами з: 10 червня 2010 20:52
Автомобіль: ГАЗ 31105
Справжнє ім'я: Микола
Звідки: Волинь. Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення коля » 13 січня 2012 19:24

я поливав тормозухое і на слідуючий день брав головку з воротком і трубу десь майже метр і відкрутив с якойсь мамою .головка така як писав Master General

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення Master General » 13 січня 2012 20:22

volgaraider писав:Паша а де можна ті поліуретанові втулки купити?Якщо я замовлю з того сайта де ти показав вони прийдуть чи це якийсь галимий інтернет магазин?
Тарас звідтам заказував - прийшли. Я купляв у Росії по ціні вище ніж ця.

Аватар користувача
степан
Учасник
Учасник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 грудня 2011 20:05
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Степан
Звідки: Солотвино

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення степан » 13 січня 2012 21:01

Ліпше всього газозваркою гріти це провірено часом.
Цінніше для людини те, що зроблено своїми руками.

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення Тарас » 13 січня 2012 22:08

На рахунок того сайту то все ОК, я заказував аморти всі, і всі гумки по кругу, все приїхало все згідно списку . Хлопаки, ставте поліуретан і тільки! чесно, по грошах дорожче но по пробігу в рази переходить ту сажу.
Я десь літом поставив ресорні з полі. то ніякого натяку на ізнос, а машину екплуатую кожний день.
А по ваших балках, у наз чотири 31х заводських волги, то хлопаки це роблять тоже гріючи (мягко сказано) різаком, а шофера биті хлопці знають як це робити.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: ЗАМІНА РІЗИНОВИХ ВТУЛОК

Повідомлення Master General » 13 січня 2012 22:37

Краще поставити нормальні поліуретанові втулки на ричаги раз ніж щороку гріти потім балку. Не у всіх газосварки чи паяльні лампи є і комфортні ями. Для мене ремонт ходової дуже напряжна процедура. Доречі ціна газовських гумових втулок ричагів (які теж ходять не особо) така сама як на поліуретан - 9 грн/шт. Але всеодно тре купляти комплект бо тре розпорні втулки купувати ще.

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: Заміна гумових втулок ричагів

Повідомлення Тарас » 13 січня 2012 23:18

Паша а на рахунок приспособи для резинок, це приблизно як колись описували по 24х ?
А старі розпорні втулки тоже підійдуть до цих резинок? звичайно якщо вони збереглися.
Я попередні (гумняні) ставив на жидке мило, бу пробувати і з цими таку процедуру.

Відповісти