Ресори

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Ресори

Повідомлення Puxtachok » 17 січня 2012 00:07

Хочу трохи припідняти свою машину, бо пуста нормально а пригрузити пасажирами і вночі фари сліплять водіїв навпроти. от і підкажіть - найкраще звісно купити нову 5-листову ресору і не морочитися. але простих шляхів не шукаємо. подумав замінити по одному листу. і от ефект від заміни якого листа буде найкращим? добавити не вийде бо вже ітак 6 листів з додатковим нижнім. хто як вважає?

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Ресори

Повідомлення volgaraider » 17 січня 2012 08:47

В мене коренних ресор аж дві з одної відрізав оті вуха що для втулок бо зними вже через чур висока.Машина стала трохи жорсткіша але грузити можна в двічи білше.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 17 січня 2012 18:44

Жорсткі рессори рвуть лонжерони(з часом). Волга не грузовик. Краще не усилювати, а відрегулювати фари. Чи поставити коректор.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Ресори

Повідомлення volgaraider » 17 січня 2012 19:56

Ну вона не на стіки жорстка як віз і не перегружаю її але трохи підняти,на наших дорогах це корисно.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 17 січня 2012 23:26

Їздив у багатьох варіантах. Зупинився на 5 листах як оптимальний варіант. До того поступово зменшував з 8 листів, 6 листів. Набагато краще для кузова і самого себе коли задом на ямах не гицькає. І це 5 листів і в мене 100 кг метанових балонів у багажнику. Такщо... Звичано 12 чоловік в салоні і повний багажник мраморних плит при 8 листових ресорах це було круто. Але це було прикольно і в тєму коли мені було 23 роки, тепер вже якось пофіг на ту грузопідємність. Картоплі скільки влізе в машину стільки везе(повний багажник і салон везе легко). Металобрухт ящо не пхати в салон також. ДЛя перевозки цегли існують причепи (бо 250 цегли то вже 800 кг що для волги (а особливо для її немолодого кузова) забагато). Любіть ваші Волги і не перегружайте їх лишнім. (::)

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Ресори

Повідомлення Puxtachok » 18 січня 2012 00:40

уточню - усилити ресори хочу не для того щоб грузити. просто мої теперішні дуже просівші. пуста нормально, а три пасажири і 100кг в багажнику і на малих ямах я чую як мої болотнікі труть асфальт. тому треба просто усилити а не зробити жорстку, якщо це можливо.а 5 листів то хіба нову треба ресору брати, бо міняти одну якусь немає змісту, решта паршиві

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 18 січня 2012 10:15

Puxtachok писав:уточню - усилити ресори хочу не для того щоб грузити. просто мої теперішні дуже просівші. пуста нормально, а три пасажири і 100кг в багажнику і на малих ямах я чую як мої болотнікі труть асфальт. тому треба просто усилити а не зробити жорстку, якщо це можливо.а 5 листів то хіба нову треба ресору брати, бо міняти одну якусь немає змісту, решта паршиві
треба ресору розібрати, замінити пластикові скрипуни і стяжні хомути. Заодно втулки поміняти. Глядиш і вище машина точно стане. Бо при зносі скрипунів, втулок машина сідає.

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Ресори

Повідомлення Puxtachok » 18 січня 2012 18:11

о, добре, я вже все маю. вчора пробував розібрати і застряг - не можу витягти передній болт кріплення ресори. зпкис, гайку відкрутив а болт просто нерухомий. мабут прийдеться болгаркою спилювати. в інструкції написано що викрутити можна якщо вкрутити два болти і піддавляти його. попробував - нічого путнього. болгарка піде в хід

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Ресори

Повідомлення volgaraider » 18 січня 2012 18:57

Ми тут говоримо про грузопыдэмність,власники дорогих іномарок вобше при 3-4-ох пасажирів ні одного кілограма не можуть покласти в багажник бо вже з міста не можуть рушити і на наших переїздах дно гублять :lol: а наші малютки хоть гружені готь ні все одно літають виживають і радують нас :

Аватар користувача
степан
Учасник
Учасник
Повідомлень: 49
З нами з: 12 грудня 2011 20:05
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Степан
Звідки: Солотвино

Re: Ресори

Повідомлення степан » 18 січня 2012 21:47

Master General писав:
Puxtachok писав:уточню - усилити ресори хочу не для того щоб грузити. просто мої теперішні дуже просівші. пуста нормально, а три пасажири і 100кг в багажнику і на малих ямах я чую як мої болотнікі труть асфальт. тому треба просто усилити а не зробити жорстку, якщо це можливо.а 5 листів то хіба нову треба ресору брати, бо міняти одну якусь немає змісту, решта паршиві
треба ресору розібрати, замінити пластикові скрипуни і стяжні хомути. Заодно втулки поміняти. Глядиш і вище машина точно стане. Бо при зносі скрипунів, втулок машина сідає.
Є таке діло для ресор,це стосується конкретно підсівших ресор,як ріхтовка.Для цього ресору кладуть у спец ролики,і вигинають до потрібної форми.На3-4 роки хватає. :good:
Цінніше для людини те, що зроблено своїми руками.

Відповісти