Ресори

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 31 січня 2012 09:53

Не бачу сенсу в цій переробці. Хібащо зовсім туго із запасними листами.

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Ресори

Повідомлення Puxtachok » 31 січня 2012 19:20

Тарас майже так само це як? шо змінював і який ефект? пружини від якої моделі?

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: Ресори

Повідомлення rausomo » 14 лютого 2012 22:48

В мого кума 21-ша ластівка. То вони з батьком два рази на рік бухтують у звязку із періодичними сезонними нагрузками. Тупо так.
У мене до речі тож просіла троха, бо тесть за 5 років на ній вивозив цілу купу, а заглядати не дойшло діло. Я якось кинув шість мішків цукру в багажник, то думав, шо факопфа зітру об асвальт... ото на весну буду бухтувати тоже... :x
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Ресори

Повідомлення Славік Панасюк » 21 березня 2012 00:28

степан писав:
Master General писав:
Puxtachok писав:уточню - усилити ресори хочу не для того щоб грузити. просто мої теперішні дуже просівші. пуста нормально, а три пасажири і 100кг в багажнику і на малих ямах я чую як мої болотнікі труть асфальт. тому треба просто усилити а не зробити жорстку, якщо це можливо.а 5 листів то хіба нову треба ресору брати, бо міняти одну якусь немає змісту, решта паршиві
треба ресору розібрати, замінити пластикові скрипуни і стяжні хомути. Заодно втулки поміняти. Глядиш і вище машина точно стане. Бо при зносі скрипунів, втулок машина сідає.
Є таке діло для ресор,це стосується конкретно підсівших ресор,як ріхтовка.Для цього ресору кладуть у спец ролики,і вигинають до потрібної форми.На3-4 роки хватає. :good:

що за спец ролики--ніколи не чув --а розкажіть будьласка докладніше-----мої майстри мені в один голос рекомендують бухтувати ресору поклавши на землю--я попробував-не виходить--може є малюнок --додайте будьласка

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Ресори

Повідомлення Славік Панасюк » 21 березня 2012 00:52

Puxtachok писав:ше цікавинка
http://gaz21.ru/articles/engine/7-c-pru ... egche.html

народ а помоєму це круто -зодної сторони--коли не гружона ---жорсткість збільшується не на багато дійсно----а коли взяв вес ----то хіба не всеодно чи пружина -чи ресора лишня дає лишню жорсткість? у кого які думки--------------я тут подумав а може стробувати пружину від 7-ки і серги від газелі -----------доречі у статі сказано що газельовскі серги -не найкрачий варіант -------а чим погано те що серга трохи довша -----------хто як думає

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 21 березня 2012 10:20

Славік Панасюк
тобі треба просто твої рессори перебрати, проклепати і поміняти скрипуни. Якщо всеодно буде мало - додаси один лист. Пружини і таке інше це колгосп який гробить кузов.

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Тарас » 21 березня 2012 10:22

Я брав беушні просівші від девятки, просто хлопака нові ставив а я ці взяв думаю попробую, так і їхаю з ними постійно. Як писав вище їх обрізав 2,5 витка, ставив цілу то дуже зад получався офроудний :crazy: , пару раз ставив знімав і обрізав по пів витка поки получилось як треба.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Ресори

Повідомлення volgaraider » 21 березня 2012 22:01

Паша правий,хороший ремонт теперішнім ресорам і все стане на свої місця неварто возитися з якимись пружинами чи ще чимось.

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Ресори

Повідомлення Славік Панасюк » 22 березня 2012 00:33

Є умене 2-і ресори корінні -я їх підсилив замість 3-го листка -----ефект був зразу доки не нагрузив--а нагрузив тоз часом --знову сіли-а прикол в тому що перед заміною я їх пробував бухтувати--вони не однакові -перша у розрізі має прапецеподібну форму то я херачив її з усьї дурі а вона не піддалася ні на трохи-яка була така і лешилася а от друга у розрізі просто пряма -стоїть з правої сторони -то бухтовці підалася дуже добре і служить не гірше трапецеподібної-ох люди повірте --на другий ранок єлі встав--

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ресори

Повідомлення Master General » 22 березня 2012 09:57

Славік Панасюк писав:-а нагрузив
треба визначитися з цілями. якщо плануєш грузити то треба 6 листів. Ресори 24-ї Волги мають в профілі трапецію. Ресора незмащена і без скрипунів просідає швидше.

Відповісти