Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Генератор, стартер, проводка, панель приладів, система запалювання
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Master General » 03 січня 2010 02:02

Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає. А то у мене такий стоїть...
Зображення
Зображення
Зображення

а силові ланцюги ті що йдуть на амперметр зведені докупи на центральній клеммі ЗЗП.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Master General » 04 січня 2010 00:52

Общем вияснив я у товаришів з рос. форума, що такий замок втикається в панель приборів туди де в мене зараз стоїть аварійка. Або можна через перехідну шайбу закріпити у рідному кронштейні (для моделей з лєнточною приборкою) під замок типу ВАЗ. Це для того, щоб не рухати проводку. Але я думаю все то поборю. Навіть амперметр підключу. Побільше кабелю мідяшного якісного і все буде гуд.

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Славік Панасюк » 18 січня 2012 22:34

як що допоможе інформація із книжки то можу настрочити усе що є -але замок має бути рідним волговським -строчити--крім малюнків -не вмію додати

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення volgaraider » 19 січня 2012 18:40

Я би підказав шось але в мене на 24-ій зовсім не такий замок в мене від жигулика так він по заводськи там стоїть.Але твій інтересний я ще такого не бачив.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Master General » 19 січня 2012 19:03

У мене по рокам випуска також має стояти жигуликовський. Але на жаль машина була аварійна і скоріш всього через це була прокинута нова проводка але від машини першої серії ГАЗ-24. Бо обжимка проводів у мене "під болтик", а не під клемну колодку як на жигульовському замку. Міняти проводку? Думаю, що ні - не така в мене ляля машина щоб на то жалітися. Працює і добре. Одне погано, що замок той нема де притулити на панелі вже - в мене є аварійка і все інше як на 24 2-ї серії. Через це замок нема де притулити в панель і він висить на самопальному хомуті під рульовою колонкою. Може заморочуся хіба колись зроблю перехідник на жигулівський замок(проводку). Але то хіба коли буду мати заводську обжимачку для проводів. Плоскогубцями (навіть хорошими і зручними) дуже важко гарно обжати високострумні з'єднання дротів у голі неізольовані клеми автомобільного типу. І не дуже і де я бачив гарні клеми в продажу. В основному якась фольга яка оплавиться від струму вже 10А. А в салоні струми можуть досягати і до 20-25А при штатній проводці без додаткових джерел. У кого працює амперметр знає.

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Firebird » 19 січня 2012 20:48

Можна гарно заколхозити під колонку, якщо троха подумати. Кожух зробити не проблема))) Якщо маєш старий високоємнісний здоровий кондьор. Прокласти його в середині яким-небудь ізоль. матеріалом, помалювати. А прикріпити... Якщо тобі не шокда, можна зробити дірки в кожуху колонки і через гарненький перехідничок, як на стандартних колнках 2ї серії все то прикрутити.

BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення BOmBA » 19 січня 2012 22:32

мій колхозінг такого замка
Зображення

замість сімочного годинника планувався тахометр, а вольтметр теж штука не погана :)
заводиться з ключа та кнопки (на замку положення старт теж працює)
при включенні запалювання підсвічується кнопка (паралельно контрольці масла), відповідно, якщо вночі машина заглохла, то не потрібно намацувати ключ
мені так зручніше :)

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Розкажіть трохи про замок запалювання ГАЗ-24 хто знає

Повідомлення Puxtachok » 21 січня 2012 23:37

ше трохи доробок і буде як на нових іномарках кнопка "старт-стоп". натиснув завелася, натиснув заглушив. але з часом пуку мотора волги це не доцільно. а взагалі кнопка і підсвітка це раціонально. в мене друг зламав вже певно 4 ключа, іменно в положення стартер він давить на ключ і той не витримує. а з кнопкою такого не було б.

Відповісти