Генератор (на яких оборотах включається???)

Генератор, стартер, проводка, панель приладів, система запалювання
BOmBA
Волговод
Волговод
Повідомлень: 266
З нами з: 09 лютого 2010 22:25
Автомобіль: ГАЗ 24 ВОЛГА
Справжнє ім'я: ВОЛОДИМИР
Звідки: ЧЕРНІВЦІ

Re: Генератор (на яких оборотах включається???)

Повідомлення BOmBA » 13 травня 2010 21:10

привіт ! десь читав що напругу 14,5 В генератор повинен видавати на середніх обертах, із увімкнутим дальнім світлом : .
у мене у самого була проблема з реле-регулятором. переміняв декілька :unknown: , а зрештою взяв регульоване 8) .

Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Генератор (на яких оборотах включається???)

Повідомлення Puxtachok » 15 травня 2010 23:02

Master General діодні не могли вилетіти, бо генератор робочий з машини знятий і перекочував до моєї. Я грішу на проблеми в проводці

Аватар користувача
LostSoul2007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 03 липня 2012 15:27
Автомобіль: ГАЗ-24 81р
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Рівне

Re: Генератор (на яких оборотах включається???)

Повідомлення LostSoul2007 » 28 грудня 2012 10:29

Підніму стару тему: місяців 2-3 тому, помітив, що почали мерехтіти фари головного світла, підсвітка приборів і взагалі навіть моторчик пічки крутить веселіши коли газанеш.
Було зроблено: замінено амперметр з 30амперног на 50, перевірка фіксації проводів з дотягуванням де потрібно було.
2. Перевірені контакти на акумуляторі, генераторі, замінив щітки на генераторі - не помогло.
3. Був новий замок - змінив - проблема не усунулася.
До акумулятора доходить на ХХ - 14.1 Вольта, при збільшенні обертів -14,5-14,8 РР працює. :( При тому часом фіксую падіння напруги до 11В , але зразу ж і вирінюється до норми. На 2 РР симптоми однакові
При заведеній машині знімав клеми з акумулятора - автомобіль не глохне. Виходить генератор таки працює.
От і питання - грішу на генератор, бо фари стоять підключені через реле - + іде з генератора напряму, аби амперметр був проблемним то напевно б мерехтіло б тільки у салоні і з заміною пропало б, а так все як було так і лишилося.
Автомобіль ГАЗ-24, 24Д, генератор 65Ам, РР Астро електронне. Хто з таким стикався підскажіть як вирішити проблему. :beer:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Генератор (на яких оборотах включається???)

Повідомлення Master General » 28 грудня 2012 12:42

Я думаю, що треба дивитися мости на генераторі і контакти в проводці

Відповісти