Погано заводиться - вирішення.

Генератор, стартер, проводка, панель приладів, система запалювання
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Погано заводиться - вирішення.

Повідомлення Master General » 08 жовтня 2012 10:53

Моя чорна Волга ГАЗ-24 після довгих простоїв почала погано заводитися. І ніяк я не міг допетрати, що за "мара" їй є. мало того, що погано заводиться та ще й погано працює і їде. Ну і жор газу атомний. Що я тільки не думав... А виявилося все просто:
клемми на котушці запалювання позакислялися, а одна гайка навіть виявилося, що не затиснута міцно. Після очистки і змащування клемм машина почала заводитися як раніше було - з півоберта. Перешебуршу всю проводку запалювання може вдасться прибрати "попердування" на холостому ходу.

Хоча перевірка дротів запалювання показала нормальні для них опори в 5-6,5 кОм в залежності від довжини.
На черзі переборка/заміна замка запалювання.

Аватар користувача
Виталик
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 118
З нами з: 19 грудня 2011 20:36
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Віталік
Звідки: Ужгород

Re: Погано заводиться - вирішення.

Повідомлення Виталик » 08 жовтня 2012 11:14

може вдасться прибрати "попердування" на холостому ходу.
попердування в мене вирiшилось замiною трамбльора. Впринципi проблему попердування не шукав, але пiсля замiни трамбльора вона пропала сама.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Погано заводиться - вирішення.

Повідомлення Master General » 08 жовтня 2012 14:02

Та блін справа в тому, що в мене стоїть рідкісний трамбльор 5406.3706-05 і не дешевий - майже 400 грн новий. При його огляді зносу не відмічено. Я всетаки грішу на замок - низковольтна частина у мене може трохи "іскрити". Замок стоїть досить таки ушатаний і точно не розрахований на роботу з "потужним" комутатором. Але я не міняв його бо треба пережимати кінцевики проводів - у мене там клемми під болтик а не "мамки". По перше нормальні мамки найти проблема (на базарі фольга на 1 ампер максимум)а по друге в мене немає обжимного для них, а це всетаки не брискалку на скло обжимати. Замок і проводи в мене завжли теплі. Не думаю, що це нормально. Мабуть доведеться один раз купити обжимне, щоб не мучатися.

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Погано заводиться - вирішення.

Повідомлення Славік Панасюк » 24 грудня 2013 00:36

виддав за обжимні 177.55 грн --накупив татів мамів поробив усі зєдннання по толковому+використав термоусадочну плівку ---довольний

Відповісти