Ремені безпеки інерційні

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Ремені безпеки інерційні

Повідомлення Master General » 05 листопада 2008 21:21

Я вибрав собі на машину ремені котрі були в найкращому стані. Так трапилося, що це були ремені зняті з автомобіля Opel Omega A. Болти кріплення ременів безпеки на всіх автомобілях ідентичні. Діаметр болта - 11мм. Буде добре якщо ви знайдете мечик такого діаметру. Прогонка різьби тут в принципі не така вже й небезпечна - різьба там досить сильна, але дуже трудоємка. Інерційні ремені кріпляться в 4-х точках кожен, але нам довелося кріпити на 3 точки - на Волзі не передбачено 4х точок кріплення. Вірніше іх то є, але інерційний ремінь на них не покласти. Обшем один кінець ременя закріпили біля катушки внизу. На деяких іномарочних сидіннях є можливість встановити кріплення "мамки" ременя на саме сидінн, Варто звернути на це увагу і брати ремені від того ж автомобіля - так буде легше потім всу зістикувати. Я от тепер задумався про сидіння від опеля омеги. Якщо душа забажає то заміню вже зношені фордовські сидіння на такі. Приваблює те що на них є регулювання висоти сидіння що дуже зручно і дозволить оптимальніше підібрати посадку за кермом автомобіля. На днях викладу на форум фото сидінь.

Аватар користувача
Shyurka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 січня 2009 14:56
Автомобіль: ГАЗ-24 1980 року
Звідки: с.Калинівка Київська обл. Броварський р-н.
Контактна інформація:

Re: Ремені безпеки інерційні

Повідомлення Shyurka » 15 січня 2009 16:51

Було би дуже цікаво, в мене стоять ще рідні, я от задумуюсь, міняти чи ні, приваблює розкладення на повний диван в салоні :crazy:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Ремені безпеки інерційні

Повідомлення Master General » 15 січня 2009 18:50

Якщо вони ще в нормальному стані то можна просто одягнути на них хороші чохли або обшити.
Великих плюсів в сидіннях від іномарок я не бачу, але на жаль мої рідні були просто в жалюгідному стані.
Наскільки я памятаю то я не міг розкласти по повній свої рідні сидіння, можливо справа була в закисших рейках. Чесно кажучи треба попитати у інших у кого авто з рідними сидіннями.

Відповісти