Допоможіть розібратись з кузовним номером

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.
Відповісти
Аватар користувача
Argiop
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2008 17:54
Автомобіль: _Скоро буде_
Звідки: Вапнярка(Віннницька обл)
Контактна інформація:

Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Argiop » 11 грудня 2008 18:13

Прошу пробачення в адміністратора за те, що можливо не в темі, але мені потрібна термінова допомога.
Справа в тім, що я зібрався на днях купувати ГАЗ-24 1975 року випуску, машина заголом мене влаштовує (на цю ціну), але є одна проблема. Справа в тім, що номер кузова розміщений на алюміневій табличці (як зображено на фото) і щей до того взята на болти (чи скоріше на саморізи).
Табличка
Табличка
Раніше я бачив номера кузова (на ГАЗ-24) лише вибиті. Власник запевняє, що все в порядку(про це написано в тех паспоті(але без фото)(ТО до червня 2009)). Прошу хто знає підскажіть чи це нормально і в мене не буде проблем з реєстрацією?
Наперед вдячний і вибачаюсь за тупе запитання(в мене це перша машина)!

P.S. Відповідь потрібна майже терміново, хто хоть щось знає - підскажіть. :oops:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Master General » 11 грудня 2008 19:36

Проблеми будуть - не змошеш(навіть за взятку) на себе записати машину. Неважливо записано про це в техпаспорті чи ні. Знаю точно в мене безномерна машина - так і залишилась по дорученню. Номер повинен бути вибитий на передній панелі кузова в лівій частині (та деталь де замок капота). Слідів зварювання і незаводськго кріплення цієї деталі недопускаються. Жодні довідки не допоможуть.

Аватар користувача
Argiop
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2008 17:54
Автомобіль: _Скоро буде_
Звідки: Вапнярка(Віннницька обл)
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Argiop » 13 грудня 2008 01:36

Master General писав:Проблеми будуть - не змошеш(навіть за взятку) на себе записати машину. Неважливо записано про це в техпаспорті чи ні. Знаю точно в мене безномерна машина - так і залишилась по дорученню. Номер повинен бути вибитий на передній панелі кузова в лівій частині (та деталь де замок капота). Слідів зварювання і незаводськго кріплення цієї деталі недопускаються. Жодні довідки не допоможуть.
Дуже дякую за відповідь (допомогло), передзвонив в місцеве МРЕО - там поставились вкрай негативно(порадили підшукати іншу машину). Якщо пощастить стану вашим повноцінним членом :)

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Master General » 13 грудня 2008 08:31

Argiop я тоже раджу не поспішати у виборі Волги. Будемо раді прийняти в спільноту :good:

Аватар користувача
Володя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 лютого 2010 13:39
Автомобіль: Газ 24
Справжнє ім'я: Володя
Звідки: Львівська обл.

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Володя » 06 лютого 2010 14:22

Добрий день всім волговодам.В мене до вас таке запитання.Чи є в Волзі крім номеру кузова на передній панелі і на бірці ще десь номер кузова?Бо в мене така проблема.Я купив Волгу по дорученню і мені шось здається що вона переваренна.Буду дуже сильно вдячний за відповідь. :(

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Master General » 06 лютого 2010 23:19

Ні більше ніде немає.

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Допоможіть розібратись з кузовним номером

Повідомлення Firebird » 07 лютого 2010 20:04

+1 Нема.

Відповісти