шумоізоляція

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.
Відповісти
Аватар користувача
Puxtachok
Волговод
Волговод
Повідомлень: 225
З нами з: 13 травня 2010 13:21
Автомобіль: ГАЗ-24Д
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Івано-Франківськ

шумоізоляція

Повідомлення Puxtachok » 22 липня 2011 23:32

планую провести повну шумоізоляцію так як машина на ремонті( хочу вбити одночасно двох зайців). Хто знає яку і ціни, хто як робив, пишіть

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шумоізоляція

Повідомлення Master General » 23 липня 2011 11:27

Пасивна:
Найбільш еффективно шумоізолювати моторний щит і підлогу до перекладини під сидіннями. Також від шуму задньої підвіски і вихлопа треба шумоізолювати підлогу ззаду і за сидінням (якщо втрачено штатну шумку). Штатну шумку краще не рухати якщо вона збереглась. Моторний щит - віброю. Підлогу знизу в районі коробки ззовні мастіки мастити чим більше тим краще ( в декілька шарів). Підлогу в салоні мастікою (1 шар) потім як просохне віброю. Район моторного щита і педалей позатикати всі дірки паролоном. Боковушки під торпедою - поставити (виготовити якщо втрачені з прескартону і паролону як я зробив). Двері - якщо штатної вібри немає наклеїти всередині дверей. Шпари в дверях заклеїти плівкою (але дивитися за шпарами знизу дверей бо якщо буде збиратися вода двері згниють за рік). Дах - не треба ніц рухати. Капот - мастіка, що гарно твердне, поверх неї протектор. Виготовити з прескартону щитки в моторний відсік як на 3102. Волга може бути тихою. Але тре розуміти що для ефективної ізоляції треба дуже багато важких матеріалів. На тонель КПП чохол (дермантін\поролон\войлок)

Активна: Всі мякі подушки, ізоляція вихлопної від кузова і коробки (дуже еффективно). Вихлоп -максимально ізолювати всі стики.

Відповісти