Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Повідомлення Master General » 18 серпня 2015 19:55

У кого будуть які ідеї? В інтернеті на передні двері заводських не зустрічав.
Варіанти:
1. Ставлять реєчні ''форвард'' 3110 міняючи положення мотрчиків і склопідйомників місцями.
2. Ставлять універсальні тросові приводи spal на рідні склопідйомники
3. Ставлять реєчні від ВАЗ-2110 видаляючи при цьому нижній упор скла.

Додавайте відомі вам варіанти установки передніх електросклопідйомнків на ГАЗ-24 ''Волга''.

На задні вроді підходять від 3110 без танців з бубном. Хто має якийсь досвід чи бачив щось пишіть.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Повідомлення volgaraider » 18 серпня 2015 20:33

Досвід із цими клятими підйомниками у мене є :sm5 ,я вже почав їх ненавидіти.Із 3110 підходить лише на 31-ші моделі або на 2410 на 24-ту ніяк там зовсім інший підйомник.Я цю проблему вирішив трохи інакше.Тросики,рейки всякі то конешно хорошо але ненадійно,я вирішив залишити механізми рідні задні переклепати було лехше чим передні.А тепер до головного потрібен токарь сварочний апарат болгпрка дрелька сверла надфілі моторчики блок управління кнопки ну і каньешно спокій.Моторчики саме більше підходять із китайських машин вони маленькі і досить сильні з ними треба піти до токаря щоб він зняв із них шестерню і поклав волговську як це він зробить рішати йому.На механізм класти досить легко там лише три дирки просвердлюються для кріплення,гіморой виникає із дверками,ту виємку де кладеться механізм треба вирізати і вирівняти щоб сам механізм став подалі від скла(обшивка цим ніяк не буде стояти перекошена) що стосується передніх підйомників то там так само лише трошки треба перегнути ричаги механізма (на місті треба розбиратись куди і скільки).Помойому за 2-3 дня можна управитися легко (це так пива попиваючи)
Удачі добрим людям які занимаються такими ділами,робіть вигадуйте діліться своїм досвідом і головне терпіння повірте машина вам вкладений труд віддячить :beer: :beer: :beer:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Повідомлення Master General » 18 серпня 2015 21:00

Ає якісь фотографії того, що зроблено?
Я описав що народ в інтернеті пише в там реально про передні підйомники з 3110. Ось тут трохи більше: там є ссилка на оригінал як і які ставити: http://gaz24.info/wp/ehlektrosteklopode ... -24-volga/

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Повідомлення volgaraider » 19 серпня 2015 00:15

Конкретних фоток нема але можу зробити.Прийдеться розбирати дверку знову.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Електросклопідйомники на ГАЗ-24 Волга

Повідомлення Master General » 19 серпня 2015 06:20

volgaraider писав:Конкретних фоток нема але можу зробити.Прийдеться розбирати дверку знову.
Пр нагоді, спеціально розбирати заради фото мабуть не варто.

Відповісти