Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Тут пишемо про ремонт, фарбування,шпаклювання кузова. Про відновлення, перероблення салону. Встановлення звукових систем та інше.
Відповісти
Аватар користувача
Yurkoklym
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 жовтня 2015 23:01
Автомобіль: ГАЗ 21І, ГАЗ 21Л, 24
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Івано-Франківськ

Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Yurkoklym » 04 жовтня 2015 23:07

Всім доброї ночі!

Шановні колеги, збираюся шити новий перфоровану стелю, тканина вже знайшов. Підкажіть, будь ласка, скільки саме потрібно тканини, ширина 1 погонного метра в магазині - 150 см. Хочу купити з невеликим запасом на шви, але зайвого купувати занадто багато теж не хочу.

Може - хто стикався, і порадить розміри, або є від якоїсь сучасної Волги перфоровану стелю, що може підійти на мою ГАЗ 24 першої серії?

Заздалегідь спасибі: regard:

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Master General » 05 жовтня 2015 08:37

Ширина більше ніж 1.5 метри - візьми ширину салону і додай по 2 см з кожного боку, так само спереду і ззаду. Пошив потолка трошки гіморна справа, оскільки треба точно розкроїти по старому, щоб все підійшло. Особливо та частина де дуги просуваються в кишеньки. Але потолок шиється з полос, тому ширина матеріалу значення не має - можна щось намутити. Точні розміри можу скинути вечером, якраз потолок знятий лежить.
готовий Волговський потолок сірий в дирочку є в продажу час від часу, спробуй пошукати.

Аватар користувача
Yurkoklym
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 жовтня 2015 23:01
Автомобіль: ГАЗ 21І, ГАЗ 21Л, 24
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Yurkoklym » 05 жовтня 2015 09:04

Дякую. Буду чекати на Вашы розміри. Просто нюанс в тому - а скільки ж треба на ті куски, які ззаду зліва і справа сходять до задніх сидінь і які їх розміри?
В яких магазинах в Івано-Франківську можна знайти цю готову стелю? І чи саме від 24 треба шукати, чи підійде від інших моделей Волги?
Наперед дякую Вам, що відгукнулись

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Повідомлення Master General » 05 жовтня 2015 11:03

на 24-3110 стелі однакові, на 31105 стеля формована з іншого матеріалу, чи підходить не знаю, дехто якось ставив. Розміри (якщо не забуду) ввечері. Взагалі ви би могли зняти свій потолок і по ньому викроїти. Єдиний мінус - машину при цьому треба покласти в гараж адже треба знімати і лобове і заднє скло....

Відповісти