Сторінка 1 з 1

Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Додано: 04 жовтня 2015 23:07
Yurkoklym
Всім доброї ночі!

Шановні колеги, збираюся шити новий перфоровану стелю, тканина вже знайшов. Підкажіть, будь ласка, скільки саме потрібно тканини, ширина 1 погонного метра в магазині - 150 см. Хочу купити з невеликим запасом на шви, але зайвого купувати занадто багато теж не хочу.

Може - хто стикався, і порадить розміри, або є від якоїсь сучасної Волги перфоровану стелю, що може підійти на мою ГАЗ 24 першої серії?

Заздалегідь спасибі: regard:

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Додано: 05 жовтня 2015 08:37
Master General
Ширина більше ніж 1.5 метри - візьми ширину салону і додай по 2 см з кожного боку, так само спереду і ззаду. Пошив потолка трошки гіморна справа, оскільки треба точно розкроїти по старому, щоб все підійшло. Особливо та частина де дуги просуваються в кишеньки. Але потолок шиється з полос, тому ширина матеріалу значення не має - можна щось намутити. Точні розміри можу скинути вечером, якраз потолок знятий лежить.
готовий Волговський потолок сірий в дирочку є в продажу час від часу, спробуй пошукати.

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Додано: 05 жовтня 2015 09:04
Yurkoklym
Дякую. Буду чекати на Вашы розміри. Просто нюанс в тому - а скільки ж треба на ті куски, які ззаду зліва і справа сходять до задніх сидінь і які їх розміри?
В яких магазинах в Івано-Франківську можна знайти цю готову стелю? І чи саме від 24 треба шукати, чи підійде від інших моделей Волги?
Наперед дякую Вам, що відгукнулись

Re: Обшивка стелі (потолка, як його ще називають)

Додано: 05 жовтня 2015 11:03
Master General
на 24-3110 стелі однакові, на 31105 стеля формована з іншого матеріалу, чи підходить не знаю, дехто якось ставив. Розміри (якщо не забуду) ввечері. Взагалі ви би могли зняти свій потолок і по ньому викроїти. Єдиний мінус - машину при цьому треба покласти в гараж адже треба знімати і лобове і заднє скло....