шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Тут описуємо що і як робилося по машинці, поломки та інше
Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 06 лютого 2012 23:25

Попалася мені волга 2410 d (тобто дізєль). 1991 р.в. ( молодий досить рік :) )
Під коМпотом там двигун од старого доброго 123-го мередеса аж 2,4літри соляркі.
На цьому переваги закінчились....

... недоговрив. Машину "підігнав" мені коханий тесть, який зараз уже гоцає на ДОБЛОві. Йому ж волжана досталась по знайомству за дуже "вигідною" ціною (мерс був би дешевше), але правда тоді ще в досить хорошому стані. Це було в році 2005-му і була тоді на борту сигналка + ц.з., акустика, свіжа покраска, ну і само собою мотор (як уже було зазначено від мерса).

За наступні п"ять років було пророблено немало..... чи то пак пороблено... Тесть мій - то є людина хороша, але яка жиє по принципу "Краще зроблю сам, аніж нормально". Звісно ж, у нього від"їжджених - як у мене прожитих ( і то є факт!), голова толкова і руки звідки треба, але міри він не йме.

ну це ж не лопата, а машина! Тим більше - ВОЛГА!!

А тепер посуті. Отримавши ці "остатки прєжнєй розкоши у вересні 2011-го встиг не багато не мало - наступне:

1) Ззовні відкриваються не лише відійські двері, а й усі інші; зсередини відкриваються не лише передні двері, а й задня пара;
2) Бокові дзеркала заднього виду не лише Є (це щодо лівого), але й у них чудово видно!! (щодо обох);
3) Заміна робочого циліндра щеплення (він у мене від мерса, бо кожух кпп од нього);
4) Заміна диска щеплення - тепер машина ще й розганяється "більш-менш";
5) Повна заміна ігольчатих підшипників, сайлентблоків, стабілізаторів рульових тяг, шкворнів, а також інших елементів передка + розвал-сходження;
- звідси доречі вияснився факт про те, що у мене права цапфа од 2401, а вона коротша від 2410, тому при великому куті повороту колеса рульова тяга тре по колесу
6) головна перемога на даний момент: так як мотор мерса коротший на 10-12см (орієнтовно, я не міряв), то між карданом і заднім мостом стояла проставка. Як результат- на швидкості від 60км/год - звукові ефекти в салоні типу "любіма група -"Пєрфоратор"", а на швидкості від 80 км/год - автоматичне вмикання вібромасажера спини таке шо аж терпне все тіло. Ну тобто все гуде і дрижить і задоволееня малувато...
Отож після довготривалих пошуків було знайдено сурйозну кантору дядька Миколи під Луцьком, який за 300грн зробив з мого кардана люди ( і без тої проставки) гарно все відцентрував, наварив, розрізав, покрасив, і ще й хрестовини мною дані поміняв ( ну тільки робив усе по порядку);
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик)

Повідомлення rausomo » 06 лютого 2012 23:33

Так от!
роботи ще багацько, але хочу напитати чи хтось може помогти:

треба мені бампера людські, (бо мої наскрізь ржаві і геть гнуті) обоє, чи то пак обидва.
а ще мо хто має лишнього тормозного барабана заднього аби за пиво :beer: віддати, бо треба він мені для проставки (пункт 5 вище - додаток).
А ще хорошу решітку хочу бажано чорну ( хоча і від старішої з хрому не відкажусь)


За першої ж нагоди будуть фотки моєї Бригантини ( так, до речі, я її називаю) :cry:
Дякую всім, хто сюди дочитав (::)
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик)

Повідомлення Master General » 07 лютого 2012 09:56

rausomo писав:2) Бокові дзеркала заднього виду не лише Є (це щодо лівого), але й у них чудово видно!! (щодо обох);
що зробив?
по запчастинах нічо лишнього з твого списку не маю.

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик)

Повідомлення rausomo » 07 лютого 2012 15:05

Master General писав:
rausomo писав:2) Бокові дзеркала заднього виду не лише Є (це щодо лівого), але й у них чудово видно!! (щодо обох);
що зробив?
Купив :D
Як почав казати людям звідки шукаю зеркала і показувати свої, то всі зразу казалми шо на 24 волгу таких не роблять!
Шо туди не вплітали... І ваз 2108, і Славуту (чогось)... А виявилось то просто зеркала з газ 31 :wink: . За нову пару дав 170
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення Master General » 07 лютого 2012 19:13

rausomo писав: За нову пару дав 170
я думав в рідних скло поміняв

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 07 лютого 2012 21:13

вони м"яко кажучи вбиті і кончені :%)
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 14 лютого 2012 23:00

Осьо моя краса під снігом!

Зображення

Нарешті розібравсь як додавати фото!
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 20 лютого 2012 22:59

Не знаю на основі чого, але по черзі однімаються то правий то лівий передні тормоза... На минулому тижні не брало переднє праве, хотів відкрутити подивитись мо колодки злетіли але не зміг, бо 4 шпильки хитались, а одна з них так і не далась. Зажав назад погнав на станцію. Там три дядькі за пів години і 30 грн розкрутили всі шпильки, п"яту (саму хілу) поміняли і всі їх прихватили сваркою. тормоза виявились в порядку...

При наступному виїзді проблем не виникло, а сьогодні по дорозі до Луцька відмовило тепер уже ліве і при гальмуванні машину прилічно несе вправо....
Полтергєйст...
Скажіте шо то може бути.
З.И. Тормозна не підтікає з жодного боку.
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення Master General » 21 лютого 2012 09:53

rausomo писав:Не знаю на основі чого, але по черзі однімаються то правий то лівий передні тормоза...
Треба розібрати циліндрики і прочистити їх від бруду. Можливо всередині гуано і заїдає. Взагалі барабанні передні волговські гальма досить паскудна річ і добре роблять тільки після переборки. Потім трохи їздиш нормально і знову починається. Доречі спереду треба звертати увагу на стан підшипників ступиць, бо якщо люфт, то гальма(барабан) буде перекошувати і клинити чи навпаки не буде брати бо перекошена ступиця задалеко віджиматиме колодку.

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 29 лютого 2012 08:55

Передок зроблено підж ноль!
І циліндрики в т.ч...
Так шо ненаю.. :no:
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Відповісти