шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Тут описуємо що і як робилося по машинці, поломки та інше
Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 21 березня 2012 11:04

точно не контакт. Клеми намертво сидять. Мінус взагалі новий.
Вчора тикали "кудись там" в стартер викруткою - іскра є. Треба знімати і розбирати.
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 02 травня 2012 00:35

Оххх...
Давно не відписувався.. Запустив :(
З моменту останнього посту два рази ладив стартера - тепер працює як швейцарські часікі :D
Було також замінено рмінь генератора (теж не без пригод) так як останній порвавсь від старості, а не знаючи точну модель свого мерсо-дизеля не міг підібрати щось путяще.

До слова, виставив свою бригантину на продаж і як раз як треба було їхати показувать - у мене стартер виє, ремінь свищить (певно в Червонограді чути було :ROFL: ) - не дуже приємне враження... ну не схотіла Бригантина йти од мене :)


Так от, а заразцікавий момєнт. Був я на скупці металолома.
А цікаво те, шо надибав рідну сестрицю моєї (газ 2410 білого кольору). Чи то пак її скелет: абсолютно голий кузов, 4 дверки в ідеалі, крила і бампера ( то всьо на висоті 2.5м над землею).
І тепера маю нового (не фонтан) але кращого за свій бампера (ціна питання - 30 грн) - по 5грн/кг (він заважив сім, але ше видать скидка дисконтна за самосйом) :ROFL:
ну і НАРЕШТІ підвів до основного. Хоч тої волги уже на скупці давно нема (зрештою в цілому вигляді), є там задній міст! Властелин ржавої купи сказав шо хоче за нього 250 грн. Чесно не знаю багато то чи мало, але то шо у дядька з цифрами все добре (::) , я зрозумів, коли з москаля, який стояв поруч, він продав мені пятьорочний карбюратор (то я батькові брав, у нього тож москич) за 40грн (а потім ше й воздухан за 20). Після чого за замки дверей, які кріпляться на кузові схотів 100 грн (за 3 штуки).
Так що мож кому тра міст газ 2410 - дайте знать - заїду поторгуюсь 8)
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення Master General » 02 травня 2012 08:32

За мости у нас зараз просять за 24-й - 500 грн, 2410- 800 грн.

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 02 травня 2012 17:42

Там стояла 2410. То і міст від неї. Візуально стан нормальний (я в тому не вельми спец :oops: ).
Не знаю де у :Search: нас на форумі написать - мож кому і знадобиться
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 08 травня 2012 19:28

Заглянув під зад :oops:
А у мене там ..... :sm3
Скільки взагалі має бути листів на ресорах???

А ще у мене зад просідає :cry:
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 08 травня 2012 19:29

rausomo писав:
А ще у мене зад просідає :cry:
Тобто провалюється
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення Master General » 08 травня 2012 21:43

Стандартна ресора має 5 листів. При наявності 6 листів вантажопідйомність зростає від 400 кг до десь 600 кг. При 8 листах (в мене було так як купив) - можна грузити в машину тонну і їхати. Проте кузов розрахований на максимальну вантажопідйомність 490 кг у 2402. Враховуючи поважний вік машини і проблемність задніх лонжеронів при безгаражному використанні авто слід цих цифр дотримуватися. Бо раз перевезеш 4 мішки картоплі більше ніж требаби за раз а потім виложиш по тисячі за сторону шоб переварити задні лонжерони (це якщо все інше ціле)....

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 09 травня 2012 10:11

Лонжерони задні у мене з немалими дюрками. Правий бік прогниває і провалюється ( з багажника землю-матінку видно). На лівому боці 5 ресор, на правому - сім :shock:
Вчора на тій же скупці металобрухту найшов якісь ресори. Чувак каже шо то від волги (але "якоїсь"). Довжина підходить, а кріпленяя - не таке.
І ще: на тих ресорах по 14 листів. Кум каже же так і має бути (правда у нього ГАЗ 21м).
От і думаю :cry:
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення Master General » 09 травня 2012 12:50

На 21-й Волзі багато листів. На 24-й 5 або 6. Проведи профілактику/ремонт своїх. Нафіга із шрота купляти фігню. Ти що не бачив що воно не таке?

Аватар користувача
rausomo
Учасник
Учасник
Повідомлень: 31
З нами з: 01 листопада 2011 21:25
Автомобіль: ГАЗ 2410d
Справжнє ім'я: Ярослав
Звідки: Луцьк

Re: шукаю ВСЬО :) (типу бортовик Rausomo)

Повідомлення rausomo » 09 травня 2012 22:59

Та бачу.
Але ж для страховки взяв би перебрати листи і перекомбінувати можна. Орієнтовна ціна за пару 160грн. Потім свої здам на брухт - це 2,3грн за кг (пару грн ще вернеться).
Сьогодні доречі з тієї волги (3м над землею) нарешті скрутив водійську дверку :Yahoo!:
Пререднє ліве крило не осилив (віва корозія) - сказав аби відпиляли автогеном :twisted:
Дверка обішлася в 64 грн (гола на вагу). стан: ВОНА НЕ ГНУТА :D :D :D
.
народ, мож кому шо по кузову тра - там ще три дверки і крило праве.
На кришу вже сперли дах од львівського ахтобуса, тож він ужо гнутий.. Міст ще там ( ціна поки 250грн, хто зна шо там далі буде) :)
This message was sent without any virus. Please delete some information on your PC yourself...

Відповісти