Волга (Славік Панасюк)

Тут описуємо що і як робилося по машинці, поломки та інше
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Master General » 12 січня 2013 20:15

компресія слабенька можливо - поки масло не стекло краще хапає, а чим холодніше тим гірше воно проявляється. Це якщо все інше в ідеалі. Бо може бути міліон причин - від бідної суміші до поганого запалювання

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення volgaraider » 12 січня 2013 21:59

Тре покласти нові свічі і бажано на 92-му бензині їздити і рідний карб класти отоді гарантовано все буде хорошо.

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Славік Панасюк » 15 січня 2013 20:41

позавчора прийшлось мені заводити її зранку---простояла на морозі всю ніч---я витягнув подсос -нажав на сцепленіє -пограв газом і о чудо завелась з 3-го разу давленіе злетіло до 4-х атм- погазував я з 5-7 секунд зкинув до половини подсос і почав пускати сцепленіє--а вона пробує їхати -----.....я знаю що це не метод нормального пуску холодної машини ....може варто змінити масло в коробці бо не помню шо заливав ---свічі в нормі- 8 атм компресія двигло 24д тільки тут нонсенс незнаю кому вірити по рідному мануалу як менше 9ти то ремонтуй а по сучасному журналу степень сжатия норма8,2...може мені палички тягнути....

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення volgaraider » 15 січня 2013 21:04

8 це ще не критично

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Master General » 17 січня 2013 14:23

8 це нижче плінтуса. На нормальному моторі має бути 12-14.
Мінералка на морозі значно знижує можливості заводки, осболиво дешева. В коробку також треба лити хороше масло.

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення volgaraider » 17 січня 2013 14:34

Я коли купив свою там вобще було лише 6 атм. і всеодно заводиляся нормально і їздила правда більше 100 км в час не йшла і на підйомах треба було переключатися.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Master General » 17 січня 2013 15:15

Згідно рекомендації заводу при компресії нижче 8 атм має проводитися ремонт двигуна. На цьому я думаю не варто більше розводити дискусій.

Те що воно заводиться і їде це ще не значить, що воно відповідає нормі. Щодня доводиться нюхати гази після таких інвалідкарів. Доречі відслідковується чітка тенденція при підвищенні компресії вимогливість до стану системи запалювання. Наприклад маємо мотор з компресією 8 атм, робимо кап. ремонт (трамбльор, дроти і свічки при цьому не рухаємо). Після переборки компресія припустим 12 атм. Якщо трамбльор з підгорівшими контактами чи іншими глюками то дуже велика вірогідність, що машина буде дуже паскудно заводитися, троїти і чихати. То саме по карбюратору. На вбитому моторі ніби їхало - перебрав мотор і вже фіг ти, що накрутиш. Але однозначно в холодну погоду на якість заводки найбільше впливають - хороша іскра, якість палива (старий "вивітрений" бензин не випаровується і відповідно не горить) і якість суміші, справність акумулятора і стартера, а також в'язкість і якість масла.

Судячи з вище перечислених симптомів то карбюратор не зовсім коректно збагачує суміш на старті і масло загусте. Регулювання підсосу на К-126Г досить таки нетривіальна задача і збиті налаштування призводять до поганої заводки (необхідно накачувати бензин в колектор прискорювачем бо підсос дає недостатньо багату суміш). До цього також призводять експерименти з екстремальним забідненням суміші на холостому ходу і встановлення невірних номіналів паливних жиклерів. Також часто забувається таке поняття як взагалі настройка холостого ходу на К-126Г, холостий хід компенсується не за рахунок системи холостого ходу, а за рахунок основної дозуючої системи (закручується забагато упорний гвинт "газу"). це призводить до того, що машина погано заводиться, хоча коли прогріта то симптоми не такі помітні.

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Славік Панасюк » 19 січня 2013 22:46

я восени пыдкинув кольца і нові поршня -но за зиму три такі їзді- коли начепивши цепки носить шо без них- на другі реве а на треті сіпає я думаю шо без толку були мої старання перескочити ремонт...дякую панове

Аватар користувача
Славік Панасюк
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 185
З нами з: 26 червня 2011 18:30
Автомобіль: газ-24
Справжнє ім'я: Славік
Звідки: вінницька обл

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Славік Панасюк » 19 лютого 2013 00:05

сьогодня зробив 2і покупки---1-ше купив стартер моделі ст230-б-400-1 -ціна 400грн бу прийшло класти на машину а він не влазить ,від того що стоїть він грубший і довший десь на 4-5 см ---я в ахуї від побаченого по мануалу такий а не влазе---от і чухаюся покладу я його на волосипед мабудь ....
2га покупка компресор 1100ргн довольний як слон потепліє заллю волжану усякими антикорозійними благовоніями ну типу солідол+пушечне сало+трошки нігролу=нагрію і залию в усі тустоти бо шось мені мовіль не внушае довіри

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Волга (Славік Панасюк)

Повідомлення Master General » 19 лютого 2013 08:25

мовіль добре, лише його щороку оновлювати треба, мінімум раз у два. Бо потім він втрачає свої властивості - пересихає

Відповісти