Наш форум стає зеленішим

Даний форум призначений для обговорення проблем довкілля в нашому житті. Прошу тут розміщувати думки, статті, посилання на відео та інше пов'язане з охороною навколишнього середовища. Зробимо свій посильний вклад в збереженні планети.
Відповісти
Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2873
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Наш форум стає зеленішим

Повідомлення Master General » 14 серпня 2012 21:44

По перше відкрито нову гілку у форумі спілкування для висвітлення проблем екології, природи, довкілля та супутніх тем пов'язаних з нав'язуванням товарів з надзвичайно низьким строком служби та ін.

Нафтові компанії, лісозаготівельники, промисловість, автомобільний транспорт і тисячі інших джерел забруднення та знищення довкілля. Зміни клімату вже відбуваються, які катаклізми нас чекають в майбутньому невідомо. Вітри перетворяться в урагани, дощі в зливи з грозами, парниковий ефект може відчути кожен коли в сонячні при відсутності сильних вітрів буквально за годину приземний шар нагрівається до критичних температур. Чим далі менші дощі спричиняють паводки. Пройшло вже десять з гаком років після катастрофічних паводків 1998-2001 років і наша Закарпатська влада вважає, що мало вирубується лісів:
http://tsn.ua/ukrayina/vlada-virishila- ... patti.html
Чиновники і підприємці разом з алкашами-лісорубами бо інакше назвати те бидло у лісі котре я бачу щоразу коли катаюся велосипедом я не можу. І як видно жодної користі для населення - алкаші зарплату проп'ють і так і так, а гроші осядуть у кишенях нечистивих чиновників, інспекторів та ділків.


Також отримав листа від одного з членів органцізації грінпіс - він порекмендував мені принаймні знімати на камеру мобільного телефона підозрілі лісозаготівельні машини. Принаймні розголос проблеми може дати хоч якісь мінімальні зрушення, тож звертаюся до всіх також спробуйте зняти коли бачите в лісах як рубають ліс. Звісно самотужки проти бригади напівп'яних лісорубів не попреш...


Докі це буде відбуватися? Не скажу що все життя я був свідомий у цих проблемах. Але я намагаюся не їздити на автомобілі коли це не потрібно (машину беру раз в тиждень а то і раз у два). Намагаюся здавати макулатуру і металобрухт, оскільки викидати ці речі на звалища нелогічно (інше в нас в Україні слабо утилізують). Я наприклад не викидаю старі батарейки і намагаюся не купувати нові бо все надіюся, що колись таки відкриють пункт прийому.

Хотілося би дізнатися як інші відносяться до забруднення і що роблять для збереження довкілля. Поділитися досвідом. Може хтось має якісь думки особливі з цього приводу.

Звісно все це лишні рухи може подумати хтось - життя одне і нема часу займатися довкіллям та іншим. Я сам інколи бачу в нашій державі як все це безглуздо і всі мої потуги ніщо. Проте я намагаюся донести до усіх проблеми довкілля через засоби електронної інформації - форум, соціальні мережі. Для того, щоб змінити сприйняття людьми цього життя. Був би дуже вдячний якби ви розглянули можливість зробити принаймні елементарні корективи свого життя для збереження довкілля.

Сподіваюсь Вам не байдуже. Чекаю відгуків, статей, думок, посилань.

Відповісти