Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Тут описуємо подорожі на наших машинках і на інших транспортних засобах
Аватар користувача
Віктор
Волговод
Волговод
Повідомлень: 219
З нами з: 10 вересня 2009 22:57
Автомобіль: Газ 2411, 1991 р.в.
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: м.Чоп

Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Повідомлення Віктор » 15 лютого 2010 22:25

Петро зі Словаччини (Metallika) почав таку тему на одному з дружніх ресурсів, хто що думає з цього приводу, маю на увазі якщо ця тема почне розвиватися і матиме достаньо багату кількість підтримаючих цю ідею людей, яка буде політика нашого клубу?

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ (Шацькі озера)

Повідомлення Master General » 15 лютого 2010 22:32

Політика буде дуже проста - хто шо хоче той хай то робе. Організаторами ми не являємося. Я особисто думаю, що не поїду, але подивлюся, якщо буде цікавий для мене контингент то можливо.

Аватар користувача
metallika
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 травня 2010 17:10
Автомобіль: VOLGA 24,2410,3110
Справжнє ім'я: PETER
Звідки: slovakia

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ (Шацькі озера)

Повідомлення metallika » 10 травня 2010 17:18

Віктор писав:Петро зі Словаччини (Metallika) почав таку тему на одному з дружніх ресурсів, хто що думає з цього приводу, маю на увазі якщо ця тема почне розвиватися і матиме достаньо багату кількість підтримаючих цю ідею людей, яка буде політика нашого клубу?
vita vse minajetsia slot budet opjat v zakarpatiu na tim samim misci sto rik tomu,privet pasa kde ti propal v vxodnoj ja tebe sukal po uzhorodi no tebe nebilo,ja tobi eto xotil skazati no teper pisu tut na sajt,ja v subotu bil v serednomu z druziami volgovodami,mestnimi

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ (Шацькі озера)

Повідомлення Master General » 10 травня 2010 23:00

Молодці. Якщо двіжняк буде - моя братва (частина з неї) підїде. Але участі в організації я брати не буду. Я не маю до того хисту.

Аватар користувача
Master General
Адміністратор
Повідомлень: 2874
З нами з: 11 серпня 2008 15:34
Автомобіль: ГАЗ-24 СПГ, 1978
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Ужгород, Україна
Контактна інформація:

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ (Шацькі озера)

Повідомлення Master General » 11 травня 2010 08:42

metallika писав:privet pasa kde ti propal v vxodnoj ja tebe sukal po uzhorodi no tebe nebilo
у мене є телефон і він не помінявся з часу останньої нашої зустрічі. В неділю я був у місті - погано ти мене шукав. Додому би зайшов - мать би сказала де я і шо я.

Аватар користувача
metallika
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 травня 2010 17:10
Автомобіль: VOLGA 24,2410,3110
Справжнє ім'я: PETER
Звідки: slovakia

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ (Шацькі озера)

Повідомлення metallika » 11 травня 2010 18:18

Master General писав:
metallika писав:privet pasa kde ti propal v vxodnoj ja tebe sukal po uzhorodi no tebe nebilo
у мене є телефон і він не помінявся з часу останньої нашої зустрічі. В неділю я був у місті - погано ти мене шукав. Додому би зайшов - мать би сказала де я і шо я.
ja buv i v subotu i v nedilu no ja nebalil tvoju volzanku na vulici,a trebalo mini spisat v seredne i pozdravlatsia z dnom pobedy :Yahoo!:

Аватар користувача
Віктор
Волговод
Волговод
Повідомлень: 219
З нами з: 10 вересня 2009 22:57
Автомобіль: Газ 2411, 1991 р.в.
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: м.Чоп

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Повідомлення Віктор » 11 травня 2010 21:24

Коли саме буде зустріч? Конкретну дату потрібно, літо - то дуже жвавий період для всіх.

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Повідомлення Тарас » 12 травня 2010 19:18

А хто організатор цього злету? хто з НАШИХ поїде? я в принципі ЗА ,давайте щось прикидувати, дата, місце і організація? Мене місце дуже навіть сподобалось( це для тих хто не був) а може ми будем гостями :) , з боку легше на все дивитися. Але це має бути для нас дійсно МЕГАзлет. Давайте якісь пропозиції, або або.

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Повідомлення Firebird » 13 травня 2010 23:48

УУУУУУУУУУУ...я тіки якщо комусь на хвост...Якшо Сірьога поїде, то я до Франика на поїзді, а там з ним. Бо бензини кінчилась...і далеко...та ну його нах..а то знов 10 машин буде...

Аватар користувача
metallika
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 травня 2010 17:10
Автомобіль: VOLGA 24,2410,3110
Справжнє ім'я: PETER
Звідки: slovakia

Re: Міжнародна зустріч Волговодів ІІ

Повідомлення metallika » 17 травня 2010 11:15

Тарас писав:А хто організатор цього злету? хто з НАШИХ поїде? я в принципі ЗА ,давайте щось прикидувати, дата, місце і організація? Мене місце дуже навіть сподобалось( це для тих хто не був) а може ми будем гостями :) , з боку легше на все дивитися. Але це має бути для нас дійсно МЕГАзлет. Давайте якісь пропозиції, або або.
zdorov taras orhanizator ja misce ostaje ce sto bilo a data slotu 29.7-1.8.2010 poka bilo 17 masin no to ludi kotori pojedut na 100% tyx sto mini pisali sto moze ja naved nepisal v spisok tilky tyx sto skazali na 100% is sela seredne je 4 masiny slovakii 8 a cexii 2 poka no andras doze moze podkacaje svoju krasavicu 21 II serii

Закрито