Буду 02.08.2010 у Львові

Тут описуємо подорожі на наших машинках і на інших транспортних засобах
Відповісти
Аватар користувача
DexWert
Учасник
Учасник
Повідомлень: 80
З нами з: 13 січня 2009 20:45
Автомобіль: Volga GAZ 2410
Справжнє ім'я: Васілій
Звідки: Україна, Івано-Франківська область, смт. Брошнів-Осада

Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення DexWert » 31 липня 2010 12:27

Десь після полудня. Може хтось залишити з Львівян сві номер телефонку на всяк случай, мож і кваску випити і поговорити. Буду на своему бульдозері.
Мій телефон кучмастар (067)1666024
Мій бульдозер, що хочу то з ним й роблю

КЕНТ
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 173
З нами з: 03 серпня 2009 22:54
Автомобіль: ГАЗ 24-10
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення КЕНТ » 01 серпня 2010 01:32

0679493247 тільки незнаю чи зможу відпроситись з роботи бо в нас там попа повна почалась :evil:

Аватар користувача
DexWert
Учасник
Учасник
Повідомлень: 80
З нами з: 13 січня 2009 20:45
Автомобіль: Volga GAZ 2410
Справжнє ім'я: Васілій
Звідки: Україна, Івано-Франківська область, смт. Брошнів-Осада

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення DexWert » 03 серпня 2010 20:26

Був у Львові... :) Завели в центр мене тіпа був штурман, який сам незнав куда мене завіз, а потім смився на таксі на вокзал (поїхали поїздом на море), пробував виїхати тудою кудою заїхав - а хрен там, карти нема..... :evil: :evil: Жопа повна дуже багато доріг з односторонкою та й багато доріг перекриті на ремонт... :evil: :evil:
Дозвонився до КЕНТА Здибалися потеревеніли, щкода що пивасіка Львівського невипили і мне вивели з того міста файного Льова, за що респект і уважуха :good: :good: :good: :good: Сам напевно би ще довго кружляв.... напевно би наймав таксі.... спереду.... або шукав карту...


ЗІ ввечері довма споглядав на карту - й поняв, що головне знати пару основних у вулиць, й куди вони ведуть... :) :)
Мій бульдозер, що хочу то з ним й роблю

Аватар користувача
DexWert
Учасник
Учасник
Повідомлень: 80
З нами з: 13 січня 2009 20:45
Автомобіль: Volga GAZ 2410
Справжнє ім'я: Васілій
Звідки: Україна, Івано-Франківська область, смт. Брошнів-Осада

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення DexWert » 03 серпня 2010 21:37

КЕНТ як на газі тепер мафика??? і скільке бере???

В мене прікол вийшов :shock: :shock: Порахував за два дня поїздок з таким маршрутом Брошнів - Калуш - Львів(через Жидачів) - по Львову - Калуш (через Сстрий) - Брошнів - Франік - по Франіку - Брошнів. Заправлявся газом до відсічкі клапана на балоні. На трасі швидкість 100-120, в ітозі на 450 км мишинку схавала 48 л газу, це 10,6 л-- це нонсес.... :shock: :shock: :shock: для 2,9 літра мотра, раніше до теперішнього заїзду по трасі у мене меньше 13 не виходило, а по місту до 18, смішаний цикл як рахував як 16 літрів, а тепер я в печалі....
Перед цією поїздкою я тільки по людськи прикрутив штани до колектора (а то одна лише ледве трималася, а друга за рахунок першої, вся різьба пішла по .......) й відкрив кран води на редуктор повністю (буз призакрити на 60 % ще з зими не відкивав, щоб церкуляція через пічку шла більше). При призакритому крані на редукторі руку тримати було неможливо..
Що це таке, може у мене якісь барабашки з машини втекли???? чи може я не правильно роблю. Якщо такий жор лишится , то фіг 402 буду ставити....
Мій бульдозер, що хочу то з ним й роблю

КЕНТ
Постійний учасник
Постійний учасник
Повідомлень: 173
З нами з: 03 серпня 2009 22:54
Автомобіль: ГАЗ 24-10
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення КЕНТ » 03 серпня 2010 22:59

ще незнаю скільки бере тому що невиїздив докінця газ а заправити повний бак грошенят нема зарплату затримують сволочі но їде супер рве з під себе тре буде чуток скрутити.Хотів тебе попросити щоб ти сфоткав як буде можливість пружину на ресорах щоб видно булодобре . А неможеш мені того барабашку позичити а то в мене якись пожератель газу сидить :D :fool:

Аватар користувача
DexWert
Учасник
Учасник
Повідомлень: 80
З нами з: 13 січня 2009 20:45
Автомобіль: Volga GAZ 2410
Справжнє ім'я: Васілій
Звідки: Україна, Івано-Франківська область, смт. Брошнів-Осада

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення DexWert » 04 серпня 2010 08:03

КЕНТ ,більш ніж на чверть оберта не скручуй, ну або на пів обрета, і помятай на скільки закручував, наприклад закрути на пів оберта, попробуй, але не на 10 - 20 к, а більш хочаб на 100, але помятай, що на газу є такий прикол - якщо забагато зажмеш то витрата газу теж збільшеться, треба знайти золоту середину...

ЗІ ти казав що компресія в тебе мала, так що на малу витрату газу можливо, до капіталки двигуна, прийдеться забути...Якщо викрутиш по місту до 14л то буде норма, більше не шукай. Буде компресія 11 очков - буде тобі й нормальна витрата.
Мій бульдозер, що хочу то з ним й роблю

Аватар користувача
DexWert
Учасник
Учасник
Повідомлень: 80
З нами з: 13 січня 2009 20:45
Автомобіль: Volga GAZ 2410
Справжнє ім'я: Васілій
Звідки: Україна, Івано-Франківська область, смт. Брошнів-Осада

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення DexWert » 04 серпня 2010 08:32

Да до речі в напрямку Львів -Стрий- Брошнів, на проміжку Львів - Долина зустрів на трассі одну заправку пропаном "Сантоса оіл" (на перехресті на села Красів і Тернопілля) наступна у Долині, якщо їхати тільки по трасі, можливо в містах є й чи мало.
Мій бульдозер, що хочу то з ним й роблю

Аватар користувача
Тарас
Волговод-любитель
Волговод-любитель
Повідомлень: 563
З нами з: 05 серпня 2009 09:19
Автомобіль: Газ-21 УС 1966р.
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Ів.Франківська обл. м.Долина
Контактна інформація:

Re: Буду 02.08.2010 у Львові

Повідомлення Тарас » 04 серпня 2010 17:49

У Долині 5 пропанових і 1 метанова заправок, якщо і десь і закінчився газ то можна з відром зганяти і принести :D .

Відповісти