Підскажіть де можна відпочити з родиною

Тут описуємо подорожі на наших машинках і на інших транспортних засобах
Відповісти
Аватар користувача
LostSoul2007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 03 липня 2012 15:27
Автомобіль: ГАЗ-24 81р
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Рівне

Підскажіть де можна відпочити з родиною

Повідомлення LostSoul2007 » 22 травня 2014 13:20

Планую поїздку автомобілем, не знаю куди можна виїхати що б нормально відпочити влітку з дружиною і дитиною. Може бути закарпаття або прикарпаття.
Непогано було б щось неорого і від цивілізації подальше. Малому треба подихати цілющим повітрям :) Планую в Солотвино. Люди підскажіть, можливо щось порадите. Куди заїхати чи де зупинитися :beer:

Аватар користувача
volgaraider
Волговод-ветеран
Волговод-ветеран
Повідомлень: 1207
З нами з: 03 грудня 2011 00:42
Автомобіль: газ 31029 газ 24
Справжнє ім'я: Адальберт
Звідки: закарпаття тячівський район смт.солотвино

Re: Підскажіть де можна відпочити з родиною

Повідомлення volgaraider » 23 травня 2014 22:20

По закрпаттю є багато місць для відпочинку.Солотвино я би не рекомендував хібащо ізза соляної води та лікарні із усілякими соляними кімнатами та процедурами.Можна зробити інакше зупинитися у солотвині поплавати у соленому озері а потім прокататися по турбазам тячівщини тут у районі 50 км можна багато чого цікавого знайти.А так просто у солотвино
неварто хібащо на 2-3 дніа потім набридає.

Аватар користувача
Chaplynec
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 02 червня 2014 22:14
Автомобіль: ГАЗ 2411
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: Україна

Re: Підскажіть де можна відпочити з родиною

Повідомлення Chaplynec » 02 червня 2014 22:52

LostSoul2007 писав:Планую поїздку автомобілем, не знаю куди можна виїхати що б нормально відпочити влітку з дружиною і дитиною. Може бути закарпаття або прикарпаття.
Непогано було б щось неорого і від цивілізації подальше. Малому треба подихати цілющим повітрям :) Планую в Солотвино. Люди підскажіть, можливо щось порадите. Куди заїхати чи де зупинитися :beer:
радив би вам пошукати самостійно в інтернеті, зараз майже усі приватні садиби мають свої сайти або сторінки із детальним описом та цінами.
На мій погляд непогано можно відпочити в районі Ворохта-Яремче. Дорога, якщо їхати на Яремче через Коломию - непогана. Десь півроку тому переглядав, що пропонують газди для відпочинку, був приємно здивований цінами та умовами.

Аватар користувача
SheFF
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 жовтня 2014 12:25
Автомобіль: ГАЗ 2410
Справжнє ім'я: Андрюха
Звідки: Чернівці

Re: Підскажіть де можна відпочити з родиною

Повідомлення SheFF » 23 жовтня 2014 12:35

Я сам мало де їздив далеко зате в мене великі плани побувати на різних історично-культурних місцях. Спочатку на рідній Буковині (такі як Хотинська фортеця), а далі можна і заїхати на Хмельниччину до Кам'янець-Подільська, і на Тернопільщину. А там дасть Бог здоров'я та не дорогого бензину, вже і завітав би на прикарпаття та закарпаття)

Аватар користувача
Firebird
ВоГнеННИй ПтаШКо Модер
Повідомлень: 452
З нами з: 11 серпня 2008 19:32
Автомобіль: ГАЗ-24 ВОЛЖАНКО!!!!
Справжнє ім'я: Діма
Звідки: Чернівці, Україна
Контактна інформація:

Re: Підскажіть де можна відпочити з родиною

Повідомлення Firebird » 27 жовтня 2014 14:21

SheFF писав:Я сам мало де їздив далеко зате в мене великі плани побувати на різних історично-культурних місцях. Спочатку на рідній Буковині (такі як Хотинська фортеця), а далі можна і заїхати на Хмельниччину до Кам'янець-Подільська, і на Тернопільщину. А там дасть Бог здоров'я та не дорогого бензину, вже і завітав би на прикарпаття та закарпаття)
А який саме відпочинок цікавить? Просто наприклад у нас на Буковині можна поїхати в Путильський район на хутір ЛУстун. Ми дуже часто там раніше відпочивали, а зараз якось накрилося це діло. Навіть от телефон можу порадити: +тривісісмнуль 3738 2 13 71, +тривісісмнуль 96 227 44 35

Відповісти