Висоторіз-електропила Iron Angel EHS-800

Придбав я для роботи в саду високоріз(висоторіз) який можна перетворити на пилу, знявши штангу. Це є досить зручно, адже відпадає необхідність купляти два пристрої. Що ж криється за таким здавалося б геніальним рішенням. Читайте далі.

Продовжити читання “Висоторіз-електропила Iron Angel EHS-800”

Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20.000.00

Видалення одуванчиків (кульбаб) швидко і легко. Вся правда про висмикувач бур’янів Гардена. Досвід використання, що не покажуть в рекламному оголошенні. Думай!

Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20

Ось такий симпатичний висмикувач бур’янів. Мені при зрості 191 см зручно користуватися. На фото порається з ним жіночка. Щож, не варто думати, що видаляти бур’яни легко.

Продовжити читання “Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20.000.00”

Відлякувач собак Leaven LS-987F або шахрайський фальсифікат від brom.ua

Один відомий в Україні інтернет магазин brom.ua Розмістив до продажу відлякувач собак Leaven LS-987F за ціною 1541 грн. Плюс доставка і комісія за переказ – 100грн.

Значить встановив я даний прилад і дуже розстроївся оскільки даний прилад ВЗАГАЛІ не дії на собак. Навіть трішки не діє. Вони навіть не бачать його, ігнорують повністю. Таке якби його не було. А в інструкції написано, що він відлякує і котів, і собак на відстані 12 метрів, в секторі 70 градусів від центру приладу.

Продовжити читання “Відлякувач собак Leaven LS-987F або шахрайський фальсифікат від brom.ua”

Самоточна система опалення приватного будинку

Гравітаційна самоточна система опалення

В спадок 70-90-х років нам часто дістається опалювальна система будинку виконана трубами діметром 5 сантиметрів, котра працює без насосів, а котли часто повністю енергонезалежні. Сучасні сантехніки часто дуже поспішають видалити її і замінити на насосну закриту. Але не варто поспішати(особливо в селах), адже у цієї системи є однозначні плюси і навіть з використанням сучасних матеріалів її можна не так і дорого облаштувати. Розглянемо нюанси сучасної гравітаційної самоточної системи опалення будинку. Продовжити читання “Самоточна система опалення приватного будинку”

Пайка поліпропіленових труб без виклику сантехніка

Навчитися паяти поліпропіленові труби і мотати паклю може кожен. І буди виникати бажання зробити все самому не викликаючи майстрів. І це справді можливо. Якщо не потрібно встановлювати складні системи опалення з колекторами і теплими підлогами з проведенням розрахунків то є можливість виконати всі роботи самостійно.

Але перш ніж проектувати прокладку поліпропіленових труб врахуйте Продовжити читання “Пайка поліпропіленових труб без виклику сантехніка”

Вибір дверей в будинок чи квартиру

Зараз на ринку дуже велика кількість “броньованих” дверей в будинок так квартиру і людині котра не знає всіх нюансів досить важко розібратися у цих всіх маркетингових хитросплетіннях і не обманутися. Тому перше, що одразу треба окреслити – ціновий діапазон. Не буває якісних, зломостійких дверей за 300 долларів і за 500 також. Хібащо це будуть двері з чистого металу зроблені в гаражах десь.

Зламостійкі двері

Зламостійкі двері обов’язкові до встановлення у випадках якщо ви часто надовго уходите з дому (на роботу) і ніхто не залишається. У вас в під’їзді чи вулиці вільний доступ. Тихі і глухі вулиці також є фактором підвищеної небезпеки. Повірте ваш сусід скоріш за все не буде звонити в поліцію якщо когось побачить у дворі, а також вам теж (у кого з сусідів є ваш номер???). Продовжити читання “Вибір дверей в будинок чи квартиру”

Облаштування ванної кімнати в саманному будинку

Для облаштування ванної кімнати в саманному будинку слід одразу визначитися з тим, що геометрія стін, стель, підлоги далека від ідеалу, а під укладку плитки приміщення має бути прямокутне, всі кути мають бути прямі, особливо якщо площа приміщення мала і треба буде впихувати буквально ванну, пральну машину, тумбу під умивальник в кути. Продовжити читання “Облаштування ванної кімнати в саманному будинку”

Штукатурка і шпаклівка по саманній стіні всередині

Існує декілька варіантів виконання ремонту в саманному будинку і ми розглянемо зараз один із них. Оскільки всі роботи я роблю у себе то і буду спостерігати за результатом. І доповнювати статтю.

  1. Тріщини. Ділянки з тріщинами в глиняній штукатурці треба безжально відбивати до саману.
  2. Гіпс і його похідні – гіпсові штукатурки і шпаклівки, пристає до саману краще ніж цементно-пісчана суміш, але остання дешевша і легша в роботі при нанесенні значних шарів.
  3. При виконанні тонкошарових робіт необхідно використання сітки малярної 4х5 і більше.
  4. Слід враховувати, що саманні стіні підвержені неперевним усадкам. І стіна обов’язково через 5-10 років осяде на стільки що виникнуть нові тріщини.
  5. Гратися в ідеальну геометрію в саманному будинку немає сенсу. Це дорого і всеодно трісне через 5-10 років. Всі стіни як правило, криві, пузаті, і далекі від ідеалу.

Етапи робіт по внутрішньому ремонту саманних стін: Продовжити читання “Штукатурка і шпаклівка по саманній стіні всередині”

Вибір газової колонки

Що таке газова колонка

Колонка газоваГазова колонка, або проточний газовий водонагрівач це пристрій для нагріву води без використання баків – вода підігрівається тільки тоді коли тече. Зазвичай газові колонки є у димоходному виконанні. Тобто відвід газів згоряння відбувається через димохід. Проте можна знайти моделі, котрі підтримують коаксіальний димовідвід через стіну. Проте їх вартість наближається до вартості опалювальних котлів і є сенс взяти комбінований агрегат, що дозволить заощадити на облаштуванні димаря. Продовжити читання “Вибір газової колонки”

Підготовка старих дерев’яних вікон і дверей до зими

Високі ціни на енергоносії призводять до того, що велика кількість людей не має змоги оплатити рахунки за газ. Це означає, що потрібно шукати якісь способи економії. Але не поспішайте міняти вікна, особливо, якщо ваш бюджет тріщить по швам. Існує декілька способів подарувати старим вікнам нове життя. Принаймні дозволить трохи економити енергоносії на опаленні.

В рамках підготовки будинку до опалювального сезону та зими розглянемо деякі аспекти проблеми досягнення герметичності, зменшення тепловтрат без заміни вікон.

Герметизація старих вікон – способи зменшення втрат тепла

  • встановлення ущільнювачів для вікон
  • видалення старої замазки і установка скла на герметик з штапіками
  • заповнення щілин герметиком
  • заклеювання щілин скотчем
  • заклеювання щілин папером

Продовжити читання “Підготовка старих дерев’яних вікон і дверей до зими”