Вибір дверей в будинок чи квартиру

Зараз на ринку дуже велика кількість “броньованих” дверей в будинок так квартиру і людині котра не знає всіх нюансів досить важко розібратися у цих всіх маркетингових хитросплетіннях і не обманутися. Тому перше, що одразу треба окреслити – ціновий діапазон. Не буває якісних, зломостійких дверей за 300 долларів і за 500 також. Хібащо це будуть двері з чистого металу зроблені в гаражах десь.

Зламостійкі двері

Зламостійкі двері обов’язкові до встановлення у випадках якщо ви часто надовго уходите з дому (на роботу) і ніхто не залишається. У вас в під’їзді чи вулиці вільний доступ. Тихі і глухі вулиці також є фактором підвищеної небезпеки. Повірте ваш сусід скоріш за все не буде звонити в поліцію якщо когось побачить у дворі, а також вам теж (у кого з сусідів є ваш номер???).

Замки

Замки на дверях мають коштувати десь мінімум 30% від вартості дверей. Необхідно купляти найостанніші розробки замочної індустрії, оскільки з розвитком інтернету злочинці отримали доступ до технологічних відмичок з “братських” країн.

Додатковий електронний замок

Так він буде коштувати дорого. Можливо і 400-500 долларів. Але збитки від візиту злочинців можуть бути значно вищі.

Камери

Камери нічого не варті, злочинці знають про їх існування і носять капюшони, кепки, окуляри, одяг з секонду. Це не допоможе і не відлякає злодія.

Консьєржи і кодові замки під’їздів

Повірте злочинці дуже вміють брехати і ухищрятися. Для них це теж не проблема. Для 100% гарантії краще не думати про це як про фактор захисту.

Враховуйте інші шляхи проникнення – вікна

Якщо у вас не зламостійкі вікна, відсутні зламостійкі ролети чи решітки, то ваші бронедвері за 1500 євро нічого не варті. Злочинці оцінюють всі можливі шляхи проникнення. Вони видавлять склопакет, відкриють незламостійку арматуру, в кінці – кінців цинічно виб’ють вікно. І дзвін розбитого скла буде всього дві секунди. В час коли всі пенсіонери пішли у справах, а люди розійшлися по роботах, злочинця ніхто не помітить. Тому перші два і останні поверхи майте на увазі. Також вікна з під’їздів часто допомагають проникати на балкони.

Інші нюанси – МДФ оздоблення

Для будинку над дверима з панелями з МДФ обов’язкова наявність козирка для захисту від сонця і вологи. Якщо немає то двері з МДФ не підходять. Є вологостійке МДФ, але не факт, що ця вологостійкість не розрахована на 4-5 місячні вологі сезони. Дуже потім неприємно міняти панелі МДФ після двох-трьох років.

Розміри дверних отворів

Двері стандартних розмірів будуть коштувати дешевше, але деякі компанії дозволяють виконати двері нестандартних розмірів. Це дозволить уникнути витрат на ремонт фасаду чи під’їзду при заміні дверей в старому житловому фонді наприклад. То варто врахувати, що ремонт стін коштує недешево і точно перекриє витрати на виготовлення нестандартних дверей.

Ремонт фасаду

Бажано встановити двері після виконання фасадних робіт. А при виконанні таких, якщо двері встановлені, ОБОВ’ЯЗКОВЕ затягування дверей, ручок, лиштви у плівку. Плівка і малярний скотч коштують відносні копійки порівняно з витратами на відновлення зовнішнього вигляду. Цемент не змитий протягом дня після попадання на двері, може так в’їстися в поверхню, що віддерти від поверхні не пошкодивши її, буде вже неможливо. А майстри то чухнуть і з кого питати? Треба все продумувати, бо у нас в країні майстри часто думати не вміють. Дуже часто.

Отже ви врахували всі нюанси і готові замовляти.

Стоп – вимагайте детальної комплектації дверей з вказаними моделями замків, ручок, ущільнювачів і інших компонентів. Після отримання роздруківки кількох рівнів комплектацій не забудьте перевірити ціни цих компонентів в інтернеті. Якщо щось не складується калькуляція – можливо вас намахують.

Сертифікат зломостійкості дверей

Якщо у вас кримінально небезпека проникнення – вимагайте сертифікат зламостійкості дверей. Він є лише у кількох виробників на країну. Всі інші двері можуть легко взламати, тому одразу не відтягуючи встановлюйте сигналізаціюю як мінімум з GSM оповіщенням, а краще з передачею відео в інтернет, де ви зможете перевірити стан квартири при надходженні тривожного сигналу і при необхідності викликати поліцію, адже по гарячих слідах зловити можливо, якщо втечуть – вірогідність знайти – 0.

Додаткові заходи безпеки

Навчіть дітей закриватися вдома і нікого не пускати якщо Вас немає. Не довіряйте ключі від квартири чи будинку нікому. У якісних замків є спеціальні ключі для майстрів котрі замикають на 2 оберти а не на повну. Не довіряйте ключі вантажникам, водіям і так далі. Простежуйте периметер і при виявленні біля будинку підозрілих тиняючихся ханиг краще якомога скоріше викликати поліцію хай їх перевірить. Повідомте поліцію, що вони заглядали у двір, вивчали замки і поводилися підозріло, щоб поліція мала підстави для огляду. Таким чином ви врятуєте своє майно і себе. Не купляйте двері з коштовним оздобленням які видно за кілометр, скромність і простота дизайну вбереже від зайвої уваги злочинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *