Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20.000.00

Видалення одуванчиків (кульбаб) швидко і легко. Вся правда про висмикувач бур’янів Гардена. Досвід використання, що не покажуть в рекламному оголошенні. Думай!

Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20

Ось такий симпатичний висмикувач бур’янів. Мені при зрості 191 см зручно користуватися. На фото порається з ним жіночка. Щож, не варто думати, що видаляти бур’яни легко.

Як видно на фото не завжди висмикує весь корінь, дуже часто він обривається і залишається в землі. Можна сказати в більшості випадків. Хоча деколи витягується повністю.

Ось тут також вийшов з коренем, котрий як бачите сягає набагато далі ніж входить в землю даний висмикувач бур’яну Gardena.

А ось і головна правда, про яку ви не побачите в рекламі. Вся земля у вас буде у воронках діаметром 5 сантимерів після видалення бур’яну. Тому після того як ви повисмикували бур’яни – потрібно позасипати ямки землею з насінням трави.

Тому головний висновок при використанні висмикувача бур’янів – якщо у вас дуже багато бур’янів – видалити ви всі не зможете. Адже щоб видалити бур’яни на території 10 квадратних метрів потрібно більше години часу і неабиякі фізичні зусилля по засовуванню висмикувача бур’янів у землю і прокручуванню на 180 градусів. Якщо у вас кам’яниста земля то і поготів даний висмикувач вам не підійде, адже немає на ньому можливості запхати в землю ногою, як на деяких висмикувачах конкурентних фірм (Fiskars). Але ви зможете видалити бур’ян за метр від себе не ступаючи в середину грядки. Даний прилад більше підходить для контролю за бур’янами після того, як ви капітально очистили ділянку за допомогою культивації або гербіцидів. З власного досвіду – перекопати ділянку лопатою, пограбати і посіяти траву – результат буде набагато естетичніший. Тому наш висновок – даний пристрій для видалення бур’янів працює, але варто розуміти, що він має використовуватися для епізодичного висмикування бур’янів в т.ч. на грядках.

Робота після дощу досить утруднена – висмикувач бур’янів має тенденцію до заліплювання болотом. Тому краще почекати поки ґрунт просохне.

Більш детально побачити як працює висмикувач бур’яну Gardena можна на відео:

Висмикувач бур’янів Gardena 03517-20.000.00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *