Висоторіз-електропила Iron Angel EHS-800

Придбав я для роботи в саду високоріз(висоторіз) який можна перетворити на пилу, знявши штангу. Це є досить зручно, адже відпадає необхідність купляти два пристрої. Що ж криється за таким здавалося б геніальним рішенням. Читайте далі.

Отже пила висоторіз складається з 3 частин – 1) мотор + шина + ланцюг 2) штанга підйомна 3) ручка з кнопкою запуску. Якщо штангу зняти то є можливість приєднати напряму ручку до пили. Все це добре описано в рекламі тому йдемо далі. Які ж все таки є переваги у даної конструкції. Відсутність передачі крутного момента через вал зменшує втрати потужності. Мотор крутить фактично безпосередньо вал на який вішається ланцюг пили. Які ж недоліки такої конструкції – всередині штанги розміщений провод на 220 вольт. Це не дуже як на мене класно, оскільки довжина штанги змінна і провід там може пошкодитися всередині з часом, а матеріал штанги – алюміній – чудово проводить електрику. Принаймні перший час все буде ок, але зайвий раз юлозити довжину штанги не варто. Відрегулював разок і хай буде. Недолік номер 2. Це вага. Електромотор знаходиться на кінці штанги. А вага немала. Висоторіз в зборі більше 4 кілограм і основна маса це маса саме пильної частини, штанга і ручка майже невагомі – отже вся маса зосереджена на кінці. А тому особливо важко працювати з драбини – одною рукою підняти висоторіз нереально за пускову ручку у витягнотому положенні якщо треба працювати вбік – а ви ж не будете ставити драбину під гілкою яку ріжете. Не завжди є можливість підібратися досить близько. І сама штанга досить таки коротка. У конкурентів іншої конструкції однозначно є довші штанги і більш легкі конструкції.

Переваги:

  1. достатня потужність пили для розпилу дров діаметром до 20 см. В принципі можна примудритися спиляти і більший діаметер, але не варто – потужність не така висока – закусить – не витягнете. Ріже швидко і не дьоргає туди сюди.
  2. Низький рівень шуму – шумить пила як дрелька і тихше ніж болгарка плюс мінус. На відео як бачите – немає потреби одягати протишумні навушники – рівень шуму прийнятний.
  3. Універсальна конструкція – 2 в 1 за ціну одного ви отримуєте два пристрої висоторіз і електропилу.

З часом якщо зламається – відпишуся тут і причеплю посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *