Відлякувач собак Leaven LS-987F або шахрайський фальсифікат від brom.ua

Один відомий в Україні інтернет магазин brom.ua Розмістив до продажу відлякувач собак Leaven LS-987F за ціною 1541 грн. Плюс доставка і комісія за переказ – 100грн.

Значить встановив я даний прилад і дуже розстроївся оскільки даний прилад ВЗАГАЛІ не дії на собак. Навіть трішки не діє. Вони навіть не бачать його, ігнорують повністю. Таке якби його не було. А в інструкції написано, що він відлякує і котів, і собак на відстані 12 метрів, в секторі 70 градусів від центру приладу.

Так от навіть на відстані 5 метрів прилад взагалі ніяк не діє на собак. Коли я звернувся до шахраїв що за обман вони почали мене звинувачувати мол прилад призначений для захисту від агресивних собак хоча в інструкції і опису товару на сайті написано, що даний прилад має діяти саме для захисту території площею 85 квадратних метрів перед приладом. Натомість мені запропонували повернути прилад, але за всю доставку, комісії повинен сплатити я. Та не в цьому суть – суть в тому, що ці люди свідомо продають фальшивий товар який не працює і обманюють своїх покупців.

ось на відео зняв як себе ведуть собаки поблизу від даного приладу

Не купляйте фальсифікат на собак він не діє відлякувач собак. Отпугиватель собак – лупина, а не отпугиватель. Він навіть кішку не здатний налякати, а не те що собаку. А на відео від бром вони ганяються з прибором за собакою дворнягою на вулиці на відстані 5 метрів то собака втікає від них самих, а не прибора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *