Цегла керамічна

цегла
цегла

Цегла керамічна – традиційний будівельний матеріал от уже протягом багатьох століть є основним на Європейському континенті. Переважна більшість побудована з керамічної цегли.

Цегла являє собою виріб з випаленої глини. Температура випалу сягає 1000 градусів цельсія і триває до 10 годин. При цьому легкоплавкі мінерали із складу глини плавляться і зв’язують більш тугоплавкі мінерали. Виріб набирає міцність. Якщо температура буде недостатня цегла вийде сира і недопалена – вона легко руйнується. Якщо температура перевищила 1200 градусів цегла буде перепалена і буде надзвичайно тверда, але крихка.

З точки зору малоповерхового індивідуального будівництва цегла є найбільш оптимальним, довговічним і універсальним матеріалом. У зв’язку з економією енергетичних ресурсів останнім часом цеглу роблять порожнистою і пористою для покращення характеристик опору теплопередачі. Правда при цьому зменшується міцність виробу, але стіни з пустотілої цегли легші, тому все збалансовується.

Повнотіла цегла зараз здебільшого використовується для будівництва печей, камінів, у будівництві будинків більш популярна пустотіла цегла.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *