Чувствую, что Путин доиграется"

У зв’язку з початком російсько-української війни адміністрація сайту висловлює засудження діям російської армії, уряду російської федерації, припиняє співпрацю з усіма організаціями з російської федерації. Не визнає закони квазіутворення російська федерація, не визнає самопроголошений уряд російської Федерації які є нелегітимним як і кервіництво білорусі. Загрузнувши у військових злочинах по всьому світу вони розв’язали війну за уявним casus belli і розпочали геноцид населення України за традиціями сталінізму, фашизму та всіх гірших людей на землі. Проводячи провоєнну пропаганду на телебаченні і знищивши вільну прессу, понад 15 років зазомбовували населення.

Всі країни відкрито засудили дії російської армії та уряду, і всі винні будуть притягнуті до кримінальної відповідальності рано чи пізно. А матері росії отримуватимуть цинкові труни до восьмого березня та першого травня, це якщо тіла солдатів російсько-фашистських загарбників не будуть спалені у крематоріях. За загибель дітей, цивільних, військових та інфраструктури мирної країни росія розплачуватиметься дуже довго, а всі, хто відкрито підтримав нацистів путінців, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності без терміну давності.

Фото сотень убитих солдатів російської федерації, а також зруйнованих мирних міст можете побачити за посиланням. Всі нацисти росії будуть покарані і будуть переслідуватись за законом у всьому світі.

https://akzent.zp.ua/ubitye-i-plennye-rossijskie-voennye-v-raznyh-chastyah-ukrainy-foto-video-18/

https://dnepr.express/post/rossijskaya-aviaciya-nanesla-udar-po-zhilomu-massivu-v-chernigove-foto

https://news.obozrevatel.com/society/okkupantyi-ne-prekraschayut-atak-na-harkov-razrushen-institut-metrologii-i-zdaniya-banka-foto-i-video.htm