Чернівецький велосипедний форум

Новий проект команди gearteam – Чернівецький велосипедний форум. Ідея виникла з підказки фаната велосипедиста, активіста, на жаль подальша підтримка задуманого цілком лягла на мої плечі. Тож прошу любити і жалувати новий проект для буковинських велосипедів та велосипедистів. Усім їм мій подарунок – форум. Звісно я витрачатиму час та зусилля для підтримки цього ресурсу на рівні з іншими своїми проектами. Адреса форуму: velo.cv.ua.

Як відомо велосипедний рух в Україні переживає епоху свого становлення. Про це свідчить стан справ як на дорогах так і у інтернеті. Хаотичний ринок зосереджений на великих “глобальних” ресурсах. Це зводить їх функцію до пустих балачок і торгівлі. Не більше. При цьому в найбільшому виграші компанії які займаються доставкою пакетів. Тож я взявся за справу розвитку велосипедних форумів на місцях. Так вже досить давно створений Ужгородський велосипедний форум. Як показала практика такий ресурс потрібен і знаходить підтримку у користувачів інтернету. Сумісні катання на велосипеді, участь у різних велосипедних акціях і таке інше дозволяє розвиватися велосипедному руху в Ужгороді. Тепер віддзеркаленням даного проекту став проект велосипедного форуму Чернівців.

Прошу усіх чернівчан ставити лайки і робити репости даного повідомлення в соціальних мережах, повідомити про нього своїх друзів. Старт велосипедного сезону незабаром!

Адреса форуму: velo.cv.ua.

Чернівецький велосипедний форум