Горьковський автомобільний завод переходить до повного циклу виробництва автомобілів Skoda Yeti, Oktavia, Volkswagen Jetta

З листопада 2011 року Горьковський Автомобільний Завод (ГАЗ) почав збоку із SKD комплектів крупновузлву зборку автомобіля кросовера Skoda Yeti.

Крупновузлова зборка цього автомобіля являється одним з перших етапів по реалізації довготривалих домовленностей котрі діють між концерном Volkswagen і “групою ГАЗ”. В майбутньому планується також збирати Skoda Oktavia, а також перехід з крупновузлової зборки на повний цикли виробництва. В плани також входить і випуск автомобіля Volkswagen Jetta.

Загальна сума інвестована в проект досягає 200 мільйонів Євро. Із них левова частка буде витрачена на модернізацію зборочної лініх легкових автомобілів Горьковського Автомобільного Заводу і закупки обладнання для збільшення загальних об’ємів виробництва до ста тисяч автомобілв на рік.

Також планується зведення новго комплексу зварювання кузовів. При цьому навчання співробітників і контроль якості роботи буду відповілати світовим стандартам.
Довгострокові домовленності будуть діять до 2019 році, але у випадку обоюдної заінтересованості партнерів можуть бути пролонговані.
Skoda Yeti
До кінця 2012 року завод планує перейти на повний цикл виробництва автомобілів Skoda Yeti и Oktavia, а также Volkswagen Jetta.

Горьковський автомобільний завод переходить до повного циклу виробництва автомобілів Skoda Yeti, Oktavia, Volkswagen Jetta