Группа ГАЗ почала випуск автомобілів ГАЗель бізнес оснащених газо-бензиновим двигуном екологічного класу Євро-4

На автомобілі ГАЗель Бізнес (мікроавтобус ГАЗ-3221, цільнометалевий фургон ГАЗ-2705 і бортовий з дворядною кабіною ГАЗ-33023) біпаливних модифікацій (газ-бензин) встановлюється двигун УМЗ-421647, котрий знижує затрати палива на 40% і покращує екологічні показники автомобіля працюючого на газі.

Горьковський автомобільний завод почав першим з російських виробників випускати заводську модифікацію з газобалонним обладнанням – ще в 2012 році. У нових газобалонних автомобілів ГАЗель Бізнес є одна важлива деталь – блок управління двигуном єдиний для газу і бензину, використовується ДМРВ. Це покращуєтьс плавність переходу з одного виду палива на інший, а також дозволяє найбільш точно управляти співвідношенням паливної суміші газ-бензин (порівняно з двоблоковою системою з неоптимальними характеристиками). Також збільшується загальна надійність ситеми, зменшуються викиди токсичних речовин і знижується витрата палива. Відсутність кадрів по якісній настройці гбо часто відштовхує потенційних покупців від газобалонного обладнання і знижує економічний і екологічний ефект від використання ГБО, страждають деталі двигуна і вихлопа від неякісного налаштування і відповідно неоптимального згоряння газоповітряної суміші. Тут виробник зробив великий крок назустріч користувачам.

Автомобілі тепер комплектуються газовими балонами ємністю 120л (подовжена бортова), 100л (стандартана бортова), 2 баллони загальною ємністю 88л (мікроавтобус і фургон).

Велику увагу завод уділив розміщенню газових балонів на фургонах і мікроавтобусах. Вони розміщені так, що це не зменшує дорожний просвіт і кути з’їзду і таким чином не погіршують прохідність автомобіля.

В розробці газобалонних автомобілів група ГАЗ співпрацює з ведучими виробниками – італійскою компанією OMWL і російським НПП “ІТЕЛМА”. Повний цикл випробувань передуючий випуску нових модифікацій в серійне виробництво забезпечує високу надійсть роботи, оптимальні характеристики і калібровки двигуна. Також все обладнання сертифіковано по вимогам правил ЕЕК ООН 67 (01) і має допуск до експлуатації в країнах Європейського Союзу.

Також цілком зрозуміло, що гарантія на газо-бензинові автомобілі зберігається в повному обсязі на відміну від випадка незаводського встановлення ГБО і не потрібні додаткові витрати на переєстрацію і отримання додатковийх дозволів і узгоджень.

Також до кінця 2012 року покупцям автомобіля ГАЗель бізнес з газово-бензиновим двигуном в Росії надається знижка в 30 тисяч рублів.

Группа ГАЗ почала випуск автомобілів ГАЗель бізнес оснащених газо-бензиновим двигуном екологічного класу Євро-4