На ММАС-2012 Група ГАЗ представила ГАзель NEXT та Соболь NEXT

На Московському міжнародному автосалоні 2012 Горьковський Автомобільний Завод представив новий легкий комерційний автомобіль – нове покоління ГАЗель NEXT. Новинка повинна порадувати споживачів покращеною “легковою” керованістю, покращеними системами безпеки котрі відповідають сучасним стандартам, підвищеним рівнем комфорту. При цьому мають зберегтися на попередньому рівні невисокі затрати на володіння. Продажі нового покоління автомобілів стартують з березня 2013 року.

На автосалоні були представлені три представники нового покоління:

Бортовий грузовик ГАЗель NEXT 3.5 т
бортовий грузовик повною масою 3.5 тонни з платформою з алюмінію

Мікроавтобус ГАЗель NEXT на 19 чоловік
мікроавтобус місткістю 19 пасажирів

Соболь NEXT повною масою 2.8 тонни
автомобіль-прототип «Соболь NEXT» (з повною массою 2.8 тонни).

Планується випуск різних типів кузовів: грузовики з бортовою платформою з одно чи дворядними кабінами, цільнометалеві фургони на три або сім місць, різноманітні автобуси та понад 100 модифікацій спецтехніки.

На автомобілях встановлена незалежна передня підвіска, рульове керування стало реєчним. Підвищена плавність ходу, чіткість і стійкість до рівня легкового автомобіля.

Гальмівна система також нова – дозволяє скоротити гальмівний шлях і можее бути обладнана сучасними системами безпеки: системою динамічної стабілізації, антипробуксовочною і антиблокувальною системою.

Кабіна збільшена та забезпечує підвищений рівень комфорту для водія і пасажирів: збільшений діапазон і число регулювань сидіння водія, покращений огляд, покращена шумовіброізоляця.

Передбачені сучасні системи пасивної безпеки: переднатягувачі ременів безпеки, подушки безпеки водія та пасажирів та інше.

Елементи кабіни оцинковані, що підвищує її корозійну стійкість і збільшує ресурс.

Автомобілі комплектуються дизельними двигунами Cummins ISF 2800 куб.см котрі відповідають екологічному стандарту Євро-4 (з можливістю доведення до норм Євро-5 і Євро-6).

На ММАС-2012 Група ГАЗ представила ГАзель NEXT та Соболь NEXT