Powered газ-24 "Волга"

9748db8s-480Монтаж електричних вікно регулятор газу-24 "Волга" не тривіальною справою. Не готові рішення на ринку. Ви часто можна зустріти звіти про те, як встановити переднє вікно регулятора передач з ГАЗ-3110. Вам потрібно буде видалити нижній двері або скла з карабином упор підкачки лівої і правої влади вікна. Він належить до компанії steklopod″emnikam гратчастий ліжко "Вперед". Більш докладно ви можете прочитати про це тут.

Ще один цікавий спосіб полягає в установці склопідйомники, універсальний. Наприклад, фірм Spal. Часто натрапив на онлайн детальні звіти щодо інсталяції. В даному випадку, регулярні механізм, кліпи і замість ручкою встановлений кабель універсальної електричні. Щоб розмістити ручку над кришку інстальовано.

Слід зазначити, що склопідйомники поставляється з більшістю часто не є кнопки, ні блоку управління. Блок управління дозволяє підключити електричні Windows заблокувати sirnalizacii і автоматично закривати двері на озброєння. Є також функція відкриття Windows у zapomnenoe позиції.

Якщо ви плануєте керувати лише кнопку безпосередньо на двері потрібно вітер в двері тільки позитивний дріт. В іншому випадку, ви повинні зробити два дроти з паралельних volitel′skoj кнопку або від блоку управління. Найкращим способом для проводів у двері газ-24 його пошкодження Belows KOTRA категорії висоти, але коаксіальні до осі обертання дверні прорізи. Це найкраще місце їх біля дверей шарнір move проводи будуть мінімальними і ′n довге життя.

Доповіді буде опубліковано незабаром на установці Windows у двері газ-24 "Волга".

Powered газ-24 "Волга"