Вітаю вас на сайті присвяченому автомобілю ГАЗ-24 Волга і його модифікаціям та наступникам (2410, 3102, 31029, 3110, 31105). На ньому ви можете почерпнути знання про цей автомобіль. Вашій увазі мої статті по Волзі, література, форум та багато іншого. Сподіваюся вам сподобається.

УВАГА, оскільки даний проект створювався спочатку російською мовою, то існує велика кількість не перекладеної інформації, якщо ви володієте російською мовою то перемкніть мову на російську (в правій частині сайту під рекламним оголошенням) для отримання доступу до цієї інформації. Прошу віднестися з розумінням, перекладаю по мірі можливості у вільний від роботи час.

Цей проект моєї команди в підтримку всього руху волговодів у всьому світі. Сайт присвячений знаменитому народному автомобілю ГАЗ-24 “Волга”. Цінності змінилися і цей автомобіль з ікони брежнівської епохи перетворився на трудягу, робочу коняку для простих людей. Чим автомобіль більше тим він краще. Абсурдність цього тезису розуміє багато людей, але оновлюючи автомобіль, дуже часто вибирають авто більше попереднього. Це зараз, а в СРСР не було нічого краще “Волги” ГАЗ-24.  Автомобіль, що простояв на конвеєрі понад 35 років (ГАЗ-24 і його модифікації), в середині життєвого шляху переживший перехід до ринкової економіки і останні 10-15 років залишаючийся в серійному виробництві виключно завдяки попиту приватного споживача, заслуговує уваги не дивлячись ні за що.


Електронні книги ГАЗ, Волга можна скачати тут.

Звісно, попит цей основувався на демпінгових цінах, але не тільки. Однозначно серед покупців нинішньої “Волги” ГАЗ-31105 немало тих, хто таким чином реалізував свою дитячу мрію. А саме про “Волгу” мріяли, не рахуючи купки “дивакуватих” стиляг, що мріяли, про BMW. З “Запорожцями” мучалися, на “Москвичах” їздили, “Жигулями” спекулювали, а про 24-ту Волгу мріяли. “Запорожців” і “Москвичів” зараз немає, спекуляції теж, і мріють зараз не про “Волги”… Однак цей автомобіль-мрія був не тільки фетишем, але і справно працював в якості персоналки чи таксі.

Ми притримуємося класичного ретро-стилю при відновленні і тюнінгу автомобілів. Здебільшого всі деталі автомобіля мають відповідати тому часу в який автомобіль випускався.

Також хочу повідати вам про те, що організований і розвивається Західний клуб Волговодів, вже багато років проводяться зустрічі. Були зустрічі клубу в містах Долина, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород. Регулярно їздимо одне до одного в гості (принаймні раз на рік). Клуб також має окреме доменне ім’я – volga-club.com.ua

До співпраці запрошуються творчі Волговоди – ваші статті по ремонту та тюнінгу Волг я радий розмістити на сторінках цього сайту. Цей ресурс близький до людей – кожен може доповнити його. Варто тільки зв’язатися зі мною через форум.

Наш клуб уже проводив чимало зустрічей волговодів. В майбутньому також вони будуть проводитися. Ми надіємося побачити на них кожного. Запам’ятайте волговод-волговоду брат. Анонси зустрічей – на форумах і тут.

І запам’ятайте, Волга ГАЗ-24 це круто. Волга ГАЗ-24 це річ. Якщо ви за це то вам по дорозі з нами – справжніми Волговодами.

(С) 2008-2012, Master General