Сумісний автопробіг “Групи ГАЗ” та компанії “Елемент лізинг” на дизельному автомобілі ГАЗ-3302 “ГАЗель БИЗНЕС”

Понад 25 тисяч кілометрів в рамках спільного автопробігу пройшов автомобіль “ГАЗель БІЗНЕС”. При цьому проведено 700 презентацій в 25-ти регіонах Росії. Потенційні клієнти могли взнати більше про автомобіль, протестувати його, а також познайомитися з умовами лізингу. Організаторами виступали сумісно “Група ГАЗ” та компанія “Елемент лізинг”.

ГАЗЕЛЬ БИЗНЕС

Цей автопробіг вже традиційний, щорічно організуємий сумісно компаніями лідерами ринку – “Групою ГАЗ” та “Елемент Лізинг”. При цьому основна ціль пробігу – ознайомити клієнтів з усіма внесеними в продукцію “Групи ГАЗ” ща останні роки і спеціальними лізинговими програмами. Вперше клієнти могли самі вибирати територію для проведення тест-драйву, щоб максимально наблизити умови тесту до реальних умов експлуатації конкретного клієнта

В ході автопробігу з 14 травня по 12 листопада 2012 року були відвідані міста: Іркутськ, Красноярськ, Кемерово, Новокузнецьк, Томськ, Новосибірськ, Омськ, Тюмень, Челябінськ, Єкатеринбург, Пермь, Іжевськ, Уфа, Самара, Саратов, Воронеж, Брянськ, Володимир, Нижній Новгород, Ставрополь, Сочі, Краснодар, Ростов на Дону, Тамбов.

В результаті на протязі 6 місяців автомобіль “ГАЗель БИЗНЕС” намотав більше 25 тисяч кілометрів. В пробігу приймав участь автомобіль ГАЗ-3302 бортовий з дизелем Cummins 2.8л. Комплектація включала: круїз-контроль, протитуманні фари, електросклопідйомники, дзеркала з електроприводом, магнітола USB з керуванням на рулі, а також модернізований замок капоту з автоматичним забезпечення зворотнього ходу, збільшеним бачком омивача на 5л, АКБ 85 Ампер*годин. Також деталі основи кабіни оцинковані, а внутрішні полості оброблені спеціальним грунтом і антикором.

В 2013 в аналогичній пробіг відправиться автомобіль нового покоління “ГАЗель NEXT”.

Сумісний автопробіг “Групи ГАЗ” та компанії “Елемент лізинг” на дизельному автомобілі ГАЗ-3302 “ГАЗель БИЗНЕС”